Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BagOmaniac

Moja nowa torebka-co niej sadzicie?

Polecane posty

Gość BagOmaniac

Kupilam sobie nowa torebke, do bialych balerinek. Migdy nie bylam fanka bieli, ale jest lato, wiec co mi tam....aha, kosztowala neicale 60 zl, wiec zaszalalam. Co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogfjoggoh
nie w moim typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kształt ładny, ale nie lubię tych pseudo-złotych wykończeń;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BagOmaniac
Mhhh, dziekuje za komentarze. Mnie sie podoba...nigdy nie mialam bialej torebki a teraz juz mam:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BagOmaniac
Ja tez nie przepadam za tymi wykonczeniami, ale niestety, wiekszosc bialych torebek ma zlote wykonczenia, no chyba, ze piszemy o tych z materialu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa kwitnaca
taka troche dla paniusi bez gustu ale z aspiracjami. Jesli tobie sie podoba to ok:) To najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krój niczego sobie, tylko jakoś kolor mnie nie przekonywuje. No ale! o gustach się przecież nie rozmawia:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie totalna wiocha
ale wszystko kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakalalala
Nie lubię takich ciotkowatych fasonów. Poza tym torebka które nie można założyć na ramię to kanał. Przecież obie ręce ma się zajęte. Ale tak w ogóle torebka dobrana do butów to bardzo zacny pomysł i coś na co już prawie nikt nie zwraca uwagi. Buty i torba z całkiem innej bajki, tak chodzi pól miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elle Elle
Uwazam, ze fajna jest i na ramie mozna ja zalozyc!( z tego, co widze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torebeczka 07
Świetna torebka naprawdę. Ktoś stwierdził że ma ciotowaty fason- bzdura. Taki fason jest bardzo elegancki dla kobiety z klasą i gustem. Bo niedobrze mi się robi gdy widzę kobiety z tymi workowatymi wielkimi torebkami na ramieniu do której można pół supermarketu zmieścić. Pracuję w dużej międzynarodowej firmie w której wszystkie kobiety muszą chodzić ubrane elegancko i z klasą. I dodam że jeśli koleżanki z firmy noszą duże torebki to właśnie w takim fasonie. A te negatywne opinie na temat tej torebki to pewnie pisały zakompleksione wieśniary które nie mają gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torebeczka 07
dla ciekawskich moja firma to Auchan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torebeczka 07
aha,moja firma nazywa sie Biedronka,więc chyba mozecie mi zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham RozczochrańcaD
Sliczna ta torebka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowy kapturek
no dla niej 60 zl to szalensto (swoja droga dla mnie 10 zl to szalenstwa za taka torebke ale o gustach sie nie dyskutuje, wazne ze wlascicielce sie podoba) i nie rozumiem tego typu komentarzy! kazdy kupuje na ile go stac - dla jednych szalensto to 50 zl dla innych 500! i nie widze pododu zeby zadawac takie pytania jak osoba wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne Geddes
FAJNA :) MI SIE PODOBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzzzzziak
a gdzie ja kupilas? bo mnie sie baaardzo podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek bez majtek to ja
Torebka nie podoba mi sie. A co do tego "zaszalalam", to wydaje mi sie ze autorka miala na mysli zniezbyt wygorowana cene, po prostu cudzyslow jej umknal. Aczkolwiek albowiem być moze sie mysle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek bez majtek to ja
"Mylę" mialo na koncu być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l-karitinka
ladna, wielkie + biale torebki sa teraz w modzie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **modnisia****
Śliczna torebeczka....mi sie bardzo podoba a jeżeli ktoś ma jakieś ale to niech wypala z tego forum!! Nie rozumiem was....przecież każdy ma swój gust i jeżeli tej pani sie podoba to może....ja chodzę w tym co jest na mnie dobre i co nie jest drogie i co mi sie podoba....a nie co sie podoba innym!! A w ogóle to osoba która napisała ze niektóre kobiety kupują torby po 500 zł to ich sprawa niektórzy nie są bogaci tak jak te kobiety....tanie rzeczy też są ładne....zapamiętajcie to sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×