Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieposkrmiona

zbytnie napalenie . pomocy.!

Polecane posty

Gość nieposkrmiona

mamy z chlopakiem po 17 lat. wiem ,ze moze to sie wydawac glupie ,ale ostatnio on jest za bardzo napalony.. a ja mu ulegam,co prawda nie uparwiamy seksu,ale pettting owszem. za kazdym razem kiedy mamy sie spotakc ,mowie sobie ,ze nie ulegne. i to nie dlatego ,ze to nie sprawia mi przyjemnosci ,ale dlatego z,e boje sie,ze on bedzie potam na mnie patzral tylko jak na obiekt porzadania . moje pytanie brzmi.. jak ugasic napalenie faceta? prosze o szczere odpowiedzi i zrozumienie. bo to dla mnie naprawde wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skutecznie zahamuje Wasze popędy rzetelne i dogłębne analizowanie słownika ortograficznego, chociaz pewnie dostaniecie kilku uniesień zobaczywszy pisownię jakiej w życiu nie przypuszczaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
pomocy... please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
ejj przestan to nie jest dla mnie smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
mhm czemu faceci sa takimi egositami ; / ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
a nie patrzycie potem na baby jak tylko jak na obiekt porzadania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieposkrmiona - kiedy oni mają raczej rację. Jeżeli wcześniej bawiłaś się z nim tak, a nagle zrezygnujesz, to on zacznie podejrzewać, że coś się stało, albo ze coś z nim nie tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z facetami to jest tak ze patrza na inne bo im sie podobaja ale w rzeczywistosci kochaja i chca byc ze swoimi partnerkami. Oni juz sa tak zaprojektowani a my musimy sie juz z tym pogodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
chyba sie z tym nie pogodze. ; [ moze zostane samotna? dlaczego chce pzrestac ,? bo boje sie ze tylko potem bedzie po to przychodzil.a nie dlatego z,e chce ze mna spedzic czas. tylko zeby sie pomacac ,doznac przyjemnosci i pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli spodoba mu się zabawa z Tobą to zacznie sobie wyobrażać jak to by było z waszą koleżanką, z ekspedientką z centrum handlowego, z panią doktor... LAJF is brutal, ale korzystajcie ile WLEZIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
dobijajcie mnie jeszcze. ; [ a ne ma wyjatkow ; (?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusesita de Milagros Dolores - no masz całkowitą rację.!!;) Ja tam się tylko cieszę, gdy mój patrzy na mnie okiem pożądliwym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bylo nie zaczynać macanek
teraz to już po ptokoach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
jak tzreba bylo nie zaczynac. wiadomo ,ze kiedys sie by i tak zaczelo. ok.. ale czemu to sie dzieje codziennie ?: |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvirra
pytanie czy tego chcesz? bo jesli hamuje cie moralnosc - to chrzanic to :D powiedz mu ze boisz sie ze pomysli zle o tobie ale bardzo go pragniesz, strasznie cie podnieca i nie mozesz wysiedziec spokojnie jak jest przy tobie - mysle ze on to zrozumie :D ps. moja milosc zaczela sie wlasnie niepohamowanym pozadaniem a inne sposoby spedzania czasu pojawily sie trooooche pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo chyba codziennie mu się podobasz!:D A chciałabyś, żeby było inaczej?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bylo nie zaczynać macanek
Tylko że ja mysle, że ta laska ma z 17 lat góra, facet pewnie tyle samo i faktycznie jak bedzie mu ostro tyłka nadstawiać, to tylko jedno mu bedzie w głowie potem - nie ona a seks z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bylo nie zaczynać macanek
No tak, a pierwwszego zdania w pierwszym poscie to nie łaskawam była przeczytać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
pokaze wam nasza rozmowe; ja co0 do jurnosci naprawde tzreba przystopowac; p on ; : p on: ok, postaram się tym razem ja: mi tez jest ciezko .jak nie dajesz mi szansy przystopowac;p ja: a sama sobie nie poradze; p on: ; d ja: nie mowie.ze ja: mamy ciagle siedziec obok siebie ja: i milczec on wiem wiem ; ) ja: ,ale planowac tez gdzies indziej wyjscia on: oki ja: ,aby nie tylko na tym polegaly spotkania ja: : ) on: wiem, rozumiem ; d ja: nie mowie,ze dla mnie to tez nie jest fajne; p ,ale wiesz; p ja: jak Ty mylisz? ja: czy pzreginamy ? ja: szczerze on wdłg. mnie on: może troszeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
mam 17 lat .pzreciez napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
"to bylo nie zaczynać macanek" chyba tylko ty zrozumialas/zrozumiales o co mi chodzi. to co moge teraZ zrobic? moge cos jeszcze? zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mozesz. jesli czujesz ze on jest z toba tylko z tego powodu to go zostaw. tego kwiatu jest pol swiatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
Chyba zaproponuję mu seks analny a przed tym najem się fasolki po bretońsku. Może to go nieco zniechęci. jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
ale z Tych wypowiedzi ludiz wynika ,ze kazdy jest taki. jak go pytalam czy jest ze man tylko dlatego powiedzial,ze nie . dodam ,ze zaczal mnie dotykac dopiero po 7 mies byca razem. wiec sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×