Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsadada

grube uda - jakioe dobrac spodnie?

Polecane posty

Gość dsadada

czesc, mam pewien problem. otoz musze kupic spodnie z materialu na pewna uroszystosc i problem tkwi w tym ze mam za grube uda i kazde spodnie jakie przymierzam za bardzo je opinają i to nieladnie wyglada. z kolei jesli wezme rozmiar wiekszy to beda za duze w biodrach... bledne kolo. co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Cześc ja mam podobny problem mam grube uda i nie lubie materiałowych spodni ale jakos jesienie zeszłego roku udało mi sie kupic super spodnie czarne w bardzo delikatne szare prązki prawie niewidoczne do tego spodnie sa proste do dołu co troszke wydłuża noge kupiłam je w h&m sa naprwde super a to ze troszke obciskają uda to cóz taki nasz urok nic nie poradzimy a jezeli chcesz to zakryć to załóż do tego jakąs tunike i obowiązkowo buciki na obcaise i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze prawie każdy krój a nogi też mam masywniejsze szcz. łydki ale noszę nawet dopasowane a nawet rurki (wiadomo te drugie to raczej ciemny kolor) i wcale nogi nie wyglądają źle ;) kolor robi swoje ;) jak jany to wiadomo jaki efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z materiału eleganckie dobrze jest sobie uszyć a jak się kupi za szerokie w pasie to nawet zwężyć w jakimś zakładzie krawieckim ;) jeżeli materiał ma troche streczu wygląda to ok jak sztywny wiadomo wtedy zwężać ;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×