Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Magdalena Krause

POMOC W ANGIELSKIM

Polecane posty

Gość Magdalena Krause

ENGLISH FOR LIFE AND WORK JEZELI NIE MASZ CZASU BY POJSC NA KURS A TWOJ ANG WYMAGA POPRAWY, WARTO SKORZYSTAC. Do konca wrzesnia 2007 mozna kozystac z niej bezplatnie. Firmie zalezy na waszych komentarzach. Czy strona sie podoba czy nie, czy jest przydatna ?itp. Strona zacznie dzialac w peni w ciagu 10 dni ale juz teraz mozna sie zarejestrowac i zobaczyc jak dziala. Mozna rowniez kozystac poprzez e-mail z pomocy konsultanta, ktory jest obecny 5 dni w tyg przez 2 godz. Strona posiada pomoc w jezyku polskim, zawieraz materialy dla roznych poziomow od Entry1 do Level2 Poproszono mnie o znalezienie osob zainteresowanych skorzystaniem z tej strony. Jezeli ktos z was jest zainteresowany poprosze o maila z imieniem i nazwiskiem na adres: patchmc@btinternet.com Taka procedura jest im potrzebna do prowadzenia mojej statystyki. Musze znac nazwisko zaiteresowanej strony by "zapowiedziec was" To nie jest moj pomysl W odpowiedzi napisze Wam adres strony i odpowiem na wszelkie pytania Firma nazywa sie CTAD www.ctad.co.uk Ja nazywam sie Magdalena Krause - patchmc@btinternet.com Moj Koordynator nazywa sie Paul Jabore - paul.jabore@ntworld.com Oprocz tego osboby ktore do mnie napisza moga liczyc na moja pomoc w tlumaczeniu ang-pol, pol-ang. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×