Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dajmy na to

Ile byście najwięcej wydały pieniędzy na bluzkę mając niskie dochody ?

Polecane posty

Gość dajmy na to

widzicie na wystawie przepiękną bluzkę w której się po prostu zakochałyście. Do jakiej kwoty mając niskie zarobki byłybyście ją w stanie kupić a powyżej jakiej byście się opamiętały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jej nie kupila jakby byla powyzej 150 zlotych;) Jezeli bym miala niskie dochody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy bede umieral
Zalezy jaka bluzke... Ale tak mysle, ze do 10 zl :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrobatka
A ja bym się zastanowiła czy koniecznie muszę ją mieć czy to poprostu mój kaprys...Nie ma sensu wydawać kasy na zbędny ciuch tylko dlatego,ze mi się podoba, a póżniej zastanawiać się czy starczy mi pieniędzy do kolejnej wypłaty. No chyba,ze dalej bierzesz pieniadze od rodziców bo wtedy to oni muszą sie martwić za co kupią Ci chlebek na pyszne śniadanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoyoyo
ja bym nie wydała wiecej niż 100 zł, tak myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleattaaa
ja place do 10 zł, bo jestem lumpeksomaniaczka i do "normalnych" sklepów to już nie zaglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jeszcze zależy od tego, jaka byłaby to bluzka - jeżeli stwierdziłabym, że to ciuch na specjalną okazję, to bym go nie kupiła, bo z doświadczenia wiem, że takowe leżą u mnie w szafie i czekają na lepsze czasy. Jeżeli byłaby to bluzka, w której czułabym się naprawdę komfortowo i po prostu atrakcyjnie, pewnie tak do 100zł bym za nią dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do wszystkich sklepow i nie wydam w zyciu wiecej niz 35zl, nawet jak jakas baardzo mi sie podoba to w zyciu nie kupie czasami jak widze w sklepach jakas glupia bluzke i ona stoi po 100zl to mi sie slabo robi.. za glupi kawalek szmaty tak drogo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec ja
z reguly do 50, jak bardzo mi sie spodoba to wyjatkowo do 100, a jak jakas rewelacyjna i zachoruje na nia, to moze i do 150,a le to raz na dwa/trzy lata takie szalenstwo jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×