Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamka1979

klub zorganizowanych gospodyń

Polecane posty

Gość byłam młodsza
SAVO miało być 13zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open word

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dużą pupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wlasnie znalazlam
ten topik. Podobaja mi sie Wasze pomysly i chetnie zastosuje ten z segratorami. Napiszcie cos wiecej, prosze. Jestem strasznie niezorganizowana i mam nadzieje , ze sie czegos naucze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie prasuje, szkoda na to zycia i prądu, no chyba ze mam cos eleganckiego lub gdy ubranie wrecz blaga o zelazko, ale jeansy lub bawelniane podkoszulki...po co? Co do sprzatania to codziennie staram sie cos zrobic, co jakis czas wieksze porzadki, ale nie wszystko naraz. Najbardziej nienawidze zmywania, gary mi sie doslownie same lęgną w zlewie, doprowadza mnie to do szału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastraszona
Perfekcyjna Pani Domu kup sbie zmywarkę i już po kłopocie u mnie jest już druga pierwsza służyła codziennie przez 14 lat teraz mam drugą bosha 2 lata szkoda czasu na zmywanie namówiłam już niejedną koleżankę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wlasnie znalazlam
Perfekcyjna pani domu - mi sie legnie wszystko, na szczescie oprocz robali, w kazdym razie sterta naczyn, sterta prania i prasowania, sterta dokumentow... odkurzam codziennie cale mieszkanie - pies wlasnie gubi siersc.Codziennie myje lazienke i wiadomo kilka razy dziennie naczynia i codziennie balagan totalny.jak zwykle prasowanie zostawiam na sobote, wieksze sprzatanie rowniez. Jakos to takie zniechecajace, ze niby sprzatam a nic nie widac, blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wlasnie znalazlam
zAstraszona - porada fajna, tylko w mojej malej kuchni niestety sie nie zmiesci zmywarka, gdyby bylo inaczej nawet bym sie nie zastanawiala tylko od razu do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfg
o beda sie mondrale popisywały.. su.ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wlasnie znalazlam
czym sie popisuje oswiec mnie - tym , ze mam kompletny balagan( no lagodne okreslenie ) w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wlasnie znalazlam
ech juz wiem, przejrzalam inne topiki z Twoimi wpisami, wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do...hej wlasnie znalazlam .... Ja mam też małą kuchnie. O zmywarce marzyłam od dnia ślubu....kilkanaście lat. W tym roku postanowiłam,że kupię i już ja mam!!! To jest wynalazek, za który panie domu powinny dać komuś nagrodę! A jak ją zmieściłam w mojej kuchni? Otoż zamieniłam dwukomorowy zlew na jednokomorowy i w miejsce jednej komory weszła zmywarka 45 cm!!!! Spróbuj, może i Tobie tak wyjdzie??? Chyba,że masz zlew jednokomorowy?...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wlasnie znalazlam
Zlew mam jednokomorowy, niestety... Zmywarka pozostanie na razie tylko w marzeniach, szkoda. Malo szafek w kuchni , bo wiecej sie w niej nie zmiesci a w tych co sa ja sie nie mieszcze z garnkami, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×