Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kala19

CZY MOJA SZEFOWA MOGLA TO ZROBIC????!!!!!!

Polecane posty

pracuje w sklepie zoologicznym,w niewielkim miescie,u nas zarobki sa niewielkie,jestem na zstanowisku kierowniczym i zarabiam 1000zl a moja kolezanka 800 zl..otoz jest sezon wakacyjny i w dodatki nieladna pogoda..zawsze w taki sezon jest niewielki ruch..dziiaj powiedziala ze obcina nam pensje do 650 zl a reszte bedzie placic za sprzedaz...tak,ale jak my mamy zwabic klientow skoro na jednej ulicy sa trzy sklepy?? poza tym nasza szefowa nie daje gratisow by moc zrobic promocje czy reklame.! czy mogla nam obnizyc place??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o to chodzi ze moja kolezanka ma stala umowe o prace i tam ma napisane ze bedzie zarabiac 650 zl,ale ze pracuje w soboty to dostaje 800 a w tej umowie ma wykreslone soboty..ja za to nie mam zadnej umowy..taka na zlecenie..i tam wypisane sa tylko skladki niewielkie na zus...?! dziwna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogla na pismie
wypowiedzenie zmieniajace jesli sie nie zgadzasz to mowisz nie i od terminu kiedy dala nowe warunki zaczyna sie termin biegu wypowiedzenia czyli jesli wczoraj to i tak z ostatnim dzniem lipca zaczyna biec wypowiedzenie /no chyba ze masz dwutygodniowe, ale ja nie znam sie dokladnie na przepisach prawa pracy:( / nie wiem tez jakie jest minimalne wynagrodzenie , moze wlasnie takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogla na pismie
kala to w takim raziem moze zrobic z Wami wszystko... niestety moze Wam placic tyle ile macie w umowie... dlatego trzeba sie zastanowic zanim sie zgodzi czlowiek na zanizone stawki placy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyli jednym slowem moze z nami zrobic co jej sie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
no to jak ma wykreślone soboty to niech nie chodzi do pracy w soboty, bo tak ma na umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
wiadomo, jakie. Ja to bym do inspekcji pracy napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca ten momet wzbogaca
Powiem tak wasza szefowa to c..... sorki a dla ciebie rada . Ja wychodzę z założenia jak pracodawca udaje ze mi płaci to ja udaje ze pracuje . pozdrawiam a i jeszcze jedno jestesmy juz w UE pomysl o tym chyba ze zarobek 1000 to twoje marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×