Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyza84

jak ubarc sie na grila służbowego

Polecane posty

Gość pyza84

Moj narzeczony dostał służbowe zaproszenie na grila i zupelnie nie wiem w co na taka impreze sie ubrac z racji tego ze bede na tego typ spotkaniu pierwszy raz ,oraz ze beda tam wszyscy inni ludzie z wyzszych stanowisk czuje sie troszke zmieszana.Zwykle na takiego potecjalnego rodzinnego i kolezenskiego grila ubieralam sie raczej luzacko czyli jakis t-shirt dżinsy-ogolnie wydawalo mi sie ze liczy sie wygoda i skromne ubranie.A tu niby ta sama impreza tylko o zupelnie innym chrakterze dlaczetgo wlasnie prosze was o pomoc abyscie pomogli mi dobrac odpowiedni stroj zarowno odpowiedni na tego typu impreze jak i z klasa.Dodam ze mam 24 lata jestem wysoka i szczupla,dlugie brazowe wlosy.Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hauauua
No może nie dzinsy i T-shirt ale sportowe spodnie i fajny top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza84
no tak tylko ze towazrystwo tej imprey bedzie troche starsze odemnie a impreza jest po uroczysty ogloszeniu awansuw kilku osob z firmy z racji czego jest to spotkanie towarzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza84
w tym moj narzeczony awansuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza84
nikt mi nie pomoze????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza84
proze to dla mnie naprawde wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hauauua
Boooooshhhh... czy ty sobie wyobrażasz, ze nawet Bardzo Ważny Ludzie z Bardzo Ważnej Okazji przyjdą na grilla w garniturach i butach na obcasie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hauauua
Nie wiem w ogóle na czym polega twoj problem. To niby jak się ubierasz na co dzień? W garsonki czy glany? Bo jak coś po środku to będzie pasować. Nie jak do pracy w ogródku i nie jak na oficjalną okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza84
sluchaj powiem |Cie tak jezeli szukasz zaczepki to wejdz sobie na inny topik bo jakbys nie zauwazyla grzecznie poprosilam o rade skoro nie potrafisz mi jej grzecznie udzielic to grzecznie powiem dobranoc!A swoja droga gdyby niebyl to dla mnie problem to bym nie pytala..Wiec mysle droga pani ze juz wszystko JASNE!!!!!!!!!Nie fatyguj sie o kolejne zlosliwe uwagi ktor sa zreszta zbedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fg
no to jest problem. najlepiej by bylo gdybys dostala od meza nr do jakiejs jego kolezanki z pracy i sie zapytala. ten gril to chyba nie jest na jakiejs dzialce czy przydomowym ogrodku? jakby byl upal to spudnica letnia do tego bluzka i ladne klapki ale przy takiej pogodzie to co? eleganckie spodnie? nie dzinsy tez odpadaja. moze lekkie lniane spodnie i bluzka ale jak taki pizdzi za przeeproszeniem to nawet jak zalozysz zakiet bedzie ci zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza84
fg------> dzieki bardzo za rade:-) mam nadzieje ze pogada sie poprawi myslalam o lnianych spodniach kremowych ,ladne klapeczki do tego i jakas bardziej elegancka bluzeczka oczywiscie nie przesadzona -jak mysliz tak byloby dobrze??? a grill mysle ze nie bedzie na jakiejs działce czy w ogródku(oby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza84
Ok ja juz zmykam ,ale nadal czekam na nowe pomysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście trudna sprawa;/ wydaje mi sie ze lniane spodnie to świetny pomysł może do tego japonki takie bardziej eleganckie czarne ze skóry?? jeśli będzie gorąco lub takie balerinki? http://www.allegro.pl/item213380655_balerinki_b13_wybor_gwiazd_hit_lata_black_38.html gdy zimno bo szpilki i koturny odpadają;/ śmiesznie wbijać sie do trawnika szpilka:P:P:P:P:D:D:D do tego jakiś prosty top i sportowy żakiet? lub kurteczkę o prostym kroju. ja bym pozostała przy oficjalnych kolorach czarny szary granatowy biały i nie wybierała kwiatuszków dziwnych wzorków itp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza84
nibys bardzo dziekuje za rade ,tylko ze myslalam o spodniach lnianych w kolorze kremowym a buty tego typu co w linku mam czarne z kokarda ale w biale kropki i nie wiem wlasnie czy te kolory jakos bardzo nie beda sie gryzl-jak myslisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert
ja bym ubrala sukienke i buty na koturnach :) ale te lniane spodnie i klapki to tez dobry pomysl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutifruti
spódniczka do kolan np koloru brązowego (np. w trapez), biała bawełniana koszulka bez zbędnych dodatków nadruków i takie tam, na koszulkę żakiecik (jakiś odpowiednio dobrany kolorem, torebka, lekki makijaż i go go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutifruti
stawiasz po połowie na wygodę i elegancję, jak masz włosy długie i trochę wyobraźni wykombinuj coś na głowie . Fajna fryzurka robi wrażenie bez względu o jaką imprezę chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretkaa
znajomi czesto chodza na takie pikniki, ja tez wybieram sie w sobote, ogolnie ludzie ubieraja sie na luzie,ale bez przesady, makijaz delikatny jak najbardziej, wygodne spodnie, ladna gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plociuch-a
ubierz sie tak ,zeby nie martwic sie ,ze sobie kielbasa upierniczysz ubranko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b. maggie
A ja proponuję jakąś fajną letnią niezobowiązującą sukieneczkę, do tego klapeczki na plaskim i rozpinany sweterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
jak idę na gila z pracy mojego męża, to ludzie są poubierani jak na zwykłego grila może nie krótkie dacie i siatkowany podkoszulek, ale zwykłe spodnie i tshirt polo, jak jest zimniej to bawełniana koszulka z długim rekawem, polar albo kamizelka ocieplana zawsze się zdarzy ktoś w koszuli , krawacie i gaciach z kantem, ale to rzadkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×