Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avene

czy mozna zaczac tabsy w polowie cyklu?

Polecane posty

wiam ze bierze sie w I dzien miesiaczki. ale co by bylo gdybym wziela w polowie cyklu dajmy na to? czy byloby tak ze przez 7 nast dni nie bylabym zabezpieczona a pozniej juz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winnica
w ogole bys nie była zabezpieczona przez całe opakowanie, i przy okazji zrobiłabysstraszne zamieszanie w swoimorganizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za info, myslalam podobnie ale nie bylam pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myzia
A czy można wziąć tabletkę na 2 dzień okresu?dziś jest niedziela, a ja nie mam możliwości zdobycia recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mozna wziac tabletke do piatego dnia cyklu. tylko przez nast. 7 dni trzeba stosowac dodatkowe zabezpieczenie bo nie jestes chroniona. pozniej juz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myzia
heh dzieeeeeki, mi chodzi o dobre zabezpieczenie za miesiąc, a po okresie to juz jakoś damy rade;) bralam cilest przez 2 lata i teraz mialam 6miesiecy przerwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myzia
dodam tylko,ze bedzie to moje pierwsze opakowanie po wspomnianej przerwie:) i zalezy mi na tym,zeby okres wypadl wlasnie nieco wczesniej , a tylko tabletki moga mi to zapewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak jak mowilam, do 5 dnia mozesz wziac pierwsza tab opakowania. tylko uwazaj przez nast 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz kilka razy bralam pigółki w polowie cyklu po to aby opóznić @, zawsze dzialalo. Wiem ,ze to szkodzi , wszyscy tak pisza ale chcialabym wiedziec co dokladnie moze to spowodowac, czy jest ryzyko powstania jakichs nieodwracalnych zmian, problemow z zajsciem w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×