Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VZosiaSamosiaV

wita co jestem terrified

Polecane posty

wracam właśnie ze sklepiku. jak se szłam w tamte strune, to, kurde, aż mnie przytkało: w MOIM parku jest wielki poster policyjny że: dnia 24 maja o godzinie 1:40 a.m. para białych ludzi została zaatakowana przez 5 azjatów i kobieta była sexually assaulted. jestem w szoke. W MOIM PARKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szoke. Po prostu I can\'t believe it. No i rzecz jasna: ktokolwiek widział, ktokolwiek wie niech dzwoni tu i tu, ale ja niestety nic nie widziała nic nie słyszała, ja nie mogę, po prostu ciężkie szoke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość automat do popcornu
u mnie w płocku był lepszy numer. z zoo uciekla żyrafa i przebiegając pod kablami z prądem(od pociągu) prad ją kopnął, też szukaja świadków- nie wiem czy się zgłosić, mimo że nic nie widziałam, tak dla zabawy, jeszcze nie bylam na komendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w Płocku jest zoo? Ja tam była i widziała tylko rafinerię. To jakaś ściema, gdzie tam zoo? Muzeum secesji, tak, ale zoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos zabawy, jaka zabawa, postery policyjne u mnie we wsi to normalka, ja jestem w szoke, że tu asssaulted people byli, a nie że poster. Poster to jest NORMALNE. Assault TO JEST NIENORMALNE. Ja nie mogie, ludziom się krzywda dzieje, a wy o posterach, że takie to niesamowite, sorry ludzie, ale chyba jesteście totalnie znieczuleni. Zero empatii. Co się z wami porobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość automat do popcornu
nad wisłą, na skarpie w pobliżu mostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góral z nizin
u nas to sie nawet owca powiesiła na szlabanie przy przejeździe kolejowym. szedł baca na sznurku miał owce szlaban był opuszczony wiec przywiazał ja i odszedł na bok sie wysikać. w tym czasie pociag przejechał szlaban podniesli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżizas u mnie we wsi
łofce łogolune, bo lato je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżizas u mnie we wsi
ale ta łofca co była zawisła, to była łogoluna chociaż? czy ni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z niskim IQ
ilu było azjatów? 5! to nie azjaci tylko psychiczny chorzy na żółtaczke uciekli z psychiatryka byli w szlafrokach sta moŻe ci azjaci -u mnie też byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna, ja widziałam tylko 3 fczoraj w metrze, mieli pasiaki i te sprawy (nie mam foty na potwierdzenie mojej obserwacji więc uwierzcie na słowo). Czyli 2 brakowało. Zbiegli znaczy się. Brakowało im też kul u nóg i łańcuchów, więc chyba jednak uciekli z psychiatryka w przebraniu, kryptonim operacyjny: \"jadziem tubą\". Zsynchronizujmy zegarki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×