Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madelajn

Więcej indywidualizmu!

Polecane posty

Każda dziewczyna lubi byc modnie ubrana, ale kiedy widzę setki klonów w tym samym zestawieniu np. tunika+rurki+balerinki to mnie na coś zbiera. Dziewczyny! Więcej indywidualizmu. Nie zabraniam Wam oczywiście noszenia np. rurek czy tunik, ale nie kopiujmy dziewczyn z wybiegów. Pokażmy strojem nasz własny styl, niech inni biorą z nas przykład!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indywidualizm tak ale bez
przesady!! W ten sposob inni beda brali przyklad od innych az w koncu z braku pomyslow zalozysz sobie kosz na glowe:O Nie ma co robic z siebie dziwadła. Skoro nie zabraniasz, a jednoczesnie piszesz ze nie, to czegos nie rozumiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to, że wszystkie dziewczyny chodzą tak samo ubrane. bez wyrazu. każdy taki sam. nawet dodatki identyczne. w tym topiku chodziło mi o to, żebyśmy wnosiły więcej od siebie do strojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd3
lato rurki balerini i tunika, nie wazne ze 35 stopni i mozna sie ugotowac w dzinsach. zima oficerki rajstopy i krutkie spodenki. 3/4 osob tak samo ubranych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no spoko Ok
ale gdyby wszyscy byli idywidualistami w ubiorze to by nie było czegoś takiego jak moda, sezonowe trendy w ubiorze. A wyobrażasz sobie swiat bez mody ? Do czego tu nawołujesz ? To walka z wiatrakami. Poza tym zapominasz że za powtarzalnośc w ubiorze w dużej mierze odpowiedzialny jest asortyment sklepów, gdzie często znajduje się wszystko na jedno kopyto. Trzeba się czasem nieźle namęczyć żeby w ogóle znaleźć coś oryginalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no spoko Ok
acha i jeszcze jedno. Ten tekst że 3/4 jest tak samo ubranych to osobiście uważam za grubo naciągany. Z tego co widzę to właśnie większość dziewczyn jest ubranych w zwykłe dżinsy i jakieś niespecjalnie rzucające się w oczy bluzki więc się na nie nie zwraca uwagi. Natomiast niektóre połączenia zwracają na siebie dużą uwagę, skupiają wzrok i są o wiele bardziej zapamiętywalne, dlatego jesli zaledwie kilka razy zobaczysz dziewczyny w pewnym specyficznym połączeniu ubrań to od razu skomentujesz że 3/4 w tym samym chodzi, a przecież tak naprawde jest to zaledwie procent. No i domyślam się że komentujecie tu tylko ubiór młodych dziewczyn bo starsze kobiety już są niewidzialne w społeczeństwie i nie podlegają wg was klasyfikacji, a przecież one na bank nie noszą legginsów do mini, rurek, balerinek ani oficerek do dżinsów czy tym podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydlfgvyddgyvfd
Ja sie zgadzam z powyzszą wypowiedzią. A zresztą nawet jakby 99% dziewczyn ubierało sie tak samo - ich sprawa, i nie ma sie czym bulwersowac, niech chodzą jak lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek bez majtek to ja
Otoz to, wiekszosc dziewczyn ubiera sie nijak tzn. jeansy i jakas zwykla bluzka/ sweter, zupelnie nie rzucaja sie w oczy. Mnie natomiast zastanawiaja otyłe (no dobra "grubawe") larwy w balerinkach, legginsach i mini. Nooo ludzie...... w Łodzi to juz jakis wysyp takich paszczurow jest. Takie polaczenia sa dla na prawde szczuplych dziweczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasdasdas
oj tam pieprzysz. Sama zajmij sie soba i sie ciesz ze jestes indywidualistka. Dzis widzialam oryginalna dziewczyne, w rozowym futrze i bialych kozakach. Jej indywidualizm zwalil mnie z nog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhh
zgadzam sie z wypowiedzia "no spoko ok",wiekszosc osob ubiera sie po prostu przecietnie,z moda idzie nieiwelki procent,nie razi mnie to z tego wzgledu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×