Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MULISINSKA

JAK ZROBIĆ WEKI NA POBYT NAD MORZEM?

Polecane posty

Gość MULISINSKA
cicho_borowska Dzięki za wyczerpującą odp.Skłoniła mnie ona do rezygnacji z wekowania,bo nie dodajac cebuli potrawy będą jednak nijakie a na miejscu nie chcę bawic sie podduszanie, tylko wole podgrzac i serwowac na stół.Rodzinka troszkę się zasmuci,bo narobiłam Im nadziei,ze własnej roboty słoiczki bedziemy mieli na obiadek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk czytam Wasze wypowiedzi , to aż żal serce ściska , zazdrośni , zgryźliwi , widać , że słoma z butów wystaje. Co to się na tym świecie porobiło, kura domowa jak nazwaliście to Panią jest od Was inteligentniejsza \"inteligenciki\" Muliśińska nie masz tych ludzi za co przepraszac , bo to jakies niewychowane , bez kultury i szacunku do ludzi . A już wiem , zazdrość Was wzięła , bo Was na wakacje nie stac nawet z wekami . Wakacje to Wy macie w telewizorze . P.S Rób spokojnie weki , ja w zeszłym roku jeździłam po europie 3 tyg. w najgorsze upały z wekami . Wszystko było ok Pamietaj nie dawaj cebuli . Gotujesz 3 dni pierwszego dnia godzine i 24 godziny musza odstac drugi dzien 20 minut i 24 godziny odstac trzeci dzien 20 minut , potem przekrecasz do gory dnem . PAmietaj aby przykrywki były nowe i koniecznie rób te przerwy 24 godzinne jest to bardzo ważne bo w tym czasie nastepuje sterylizacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk czytam Wasze wypowiedzi , to aż żal serce ściska , zazdrośni , zgryźliwi , widać , że słoma z butów wystaje. Co to się na tym świecie porobiło, kura domowa jak nazwaliście to Panią jest od Was inteligentniejsza \"inteligenciki\" Muliśińska nie masz tych ludzi za co przepraszac , bo to jakies niewychowane , bez kultury i szacunku do ludzi . A już wiem , zazdrość Was wzięła , bo Was na wakacje nie stac nawet z wekami . Wakacje to Wy macie w telewizorze . P.S Rób spokojnie weki , ja w zeszłym roku jeździłam po europie 3 tyg. w najgorsze upały z wekami . Wszystko było ok Pamietaj nie dawaj cebuli . Gotujesz 3 dni pierwszego dnia godzine i 24 godziny musza odstac drugi dzien 20 minut i 24 godziny odstac trzeci dzien 20 minut , potem przekrecasz do gory dnem . PAmietaj aby przykrywki były nowe i koniecznie rób te przerwy 24 godzinne jest to bardzo ważne bo w tym czasie nastepuje sterylizacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk czytam Wasze wypowiedzi , to aż żal serce ściska , zazdrośni , zgryźliwi , widać , że słoma z butów wystaje. Co to się na tym świecie porobiło, kura domowa jak nazwaliście to Panią jest od Was inteligentniejsza \"inteligenciki\" Muliśińska nie masz tych ludzi za co przepraszac , bo to jakies niewychowane , bez kultury i szacunku do ludzi . A już wiem , zazdrość Was wzięła , bo Was na wakacje nie stac nawet z wekami . Wakacje to Wy macie w telewizorze . P.S Rób spokojnie weki , ja w zeszłym roku jeździłam po europie 3 tyg. w najgorsze upały z wekami . Wszystko było ok Pamietaj nie dawaj cebuli . Gotujesz 3 dni pierwszego dnia godzine i 24 godziny musza odstac drugi dzien 20 minut i 24 godziny odstac trzeci dzien 20 minut , potem przekrecasz do gory dnem . PAmietaj aby przykrywki były nowe i koniecznie rób te przerwy 24 godzinne jest to bardzo ważne bo w tym czasie nastepuje sterylizacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie mam nic przeciwko
ja tez nie mam nic przeciwko zabieraniu z soba podgotowanego miesa w sloikach na wakacje (tym bardziej ze z przyczepa) takie mieso mozna podac z ryzem , kasza , makaronem jak kto woli "de gustibus" do tego dowolna salatka. Ponad to jak mozna oceniac innych każdy wypoczywa tak jak lubi i na ile go stac tym bardziej nalerzy sznowac tych co majac ograniczone fundusze , staraja sie zapewnic rodzinie jakas odmiane i ruszyc sie na domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srak
nie wypowiadaj się jak nie znasz ludzi możesz oceniać weki i na tym koniec basta nie musisz 3 razy powtarzać sie chyba że musisz sama czytać to wielokrotnie żeby zrozumieć co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tylko nie weki, przypomina mi to wyjazd za komuny do pracy za granicą, kiedy $ wiadomo jak stał. Nigdy więcej wek ani konserw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsylwinkax
matko kochana co tu sie dzieje. przez glupie wekowanie taka gadka.....uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×