Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozepchany brzuchol

Ile czasu trzeba żeby żołądek się skurczył???

Polecane posty

Gość rozepchany brzuchol

Jak myślicie, ile czasu zajmie żołądkowi dojście do normalnych rozmiarów albo nawet do jeszcze większego zmniejszenia się, zakładając że jest BARDZO ale to naprawdę BARDZO rozciągnięty..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jakies 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem należy jeść często ale w małych ilościach tzn. 5-6 posiłków na dzień. Powiesz, że to tak łatwo napisać. Na początku jest trudno ale jak się chce jeść między wyznaczonymi porami posiłków należy wypić szklankę wody lub dwie. Moim zdaniem po 3 tygodniach góra 4 będą już znaczące efekty. POWODZENIA Szybciej się chudnie z większej wagi. Gubi rzucanie się na jedzenie. Coś o tym wiem. To co na talerzu nie może nam rozkazywać. Takie podejście jest zdrowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie efekty były po jakichś dwóch tygodniach regularnego jedzenia mniejszych porcji i nie podżerania. Chociaż w trakcie tych dwóch tygodni było kilka dni tragicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivetta25
po kilku dniach jedzenia okolo 500kcal dziennie. trzy pierwsze dni najgorsze. potem juz jest dobrze. po tygodniu jesz salatke z warzyw i po paru kesach zoladek masz pelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_eS
ja mialam tez zoladek na maksa rozciagniety i musze przyznac, ze dopiero po 3 tygodniach nie odczuwalam juz takiego glodu po posilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozepchany brzuchol
kurcze, jestem dziś szósty dzień na diecie, tzn. jem mało albo prawie wcale, jestem na prochach które mają hamować głód ale to i tak nie pomaga do końca. rano budze sie wygłodniałą, przez cały wieczór też mi burczy:( no i dalej wole zjeśc dziennie 2 posiłki lub nawet jeden niż 5 małych, inaczej nie potrafie, no!:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
ja bylam 3 dni na diecie chalwowej i przez te 3 dni mi sie skurczyl .Ale to prawie bylo jak glodowka i ja w sumie tez nie mialam jakos rozciagnietego zoladka bo i tak nie duzo jadlam wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy dni. Dlatego pogrzeb zmarłego zawsze po 3 dniach, aby organizm wszystko strawił zanim pójdzie do piachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coooooo
co takiego?? przecież normalnie człowiek jak je coś jednego dnia to nie znaczy że trawi do przez 3 następne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Umownie jest przyjęte że po 5 dniach kurczy się żołądek. Ale to też zależy trochę od organizmu danego człowieka i od tego co będzie jeść przez te 5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie skurczyl na 13 dniowej diecie kopenhaskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_°_
Ja nie jem śniadania, ogólnie jem bardzo mało czyli jogurt, chleb z serem itp... Teraz wystarczą mi dwa żelki haribo i jestem pełna, kawa jestem najedzona... Tak przez cały rok szkolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawą odchudzania jest zdrowa, zbilansowana dieta, poparta solidną porcją ruchu. Warto również pamiętać, że nic tak nie szkodzi odchudzaniu, jak podjadanie pomiędzy posiłkami i małe, ale częste oszustwa dietetyczne. W walce z nadmiernym apetytem polecam herbatę funkcjonalną Big Active Slim Plus, w której składzie znajdziesz m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big Active. Z przyjemnością o nich opowiem. Pozdrawiam, Online Ekspert Big-Active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka

Jeśli ktoś chce zmniejszyć żołądek i przy okazji rozwalić mebolizm to polecam wszystkie diety cud typu 1200 kcal albo nawet i 500 kcal.

Ale jeśli komuś zależy na tym, żeby zmniejszyć żołądek, nie spowolnić metabolizmu i czuć się w ogóle lepiej polecam najpierw usunąć z diety jak najwięcej śmieciowego jedzenia, a następnie to co zostało podzielić na 5-6 posiłków spożywanych w mniej więcej 3-godzinnych odstępach. Jeśli po usunięciu śmieciowego jedzenia okaże się że kaloryczność jest mniejsza niż CPM (całkowita przemiana materii) to należy dodać odpowiednią ilość dobrych kcal.

Jeżeli naszym celem jest odchudzanie to kiedy organizm przyzwyczai się do mniejszych porcji (po miesiącu widać już zauważalne efekty) można próbować troszkę obniżyć kaloryczność np. o 100-150 kcal i obserwować efekty. Wraz z utratą zbędnych kilogramów można po pewnym czasie znowu trochę obniżyć kaloryczność. 

Lepiej chudnąć powoli (np. 0,5 kg/miesiąc, co daje 6kg w ciągu roku!) niż dręczyć własne ciało dietami, na których albo się nie wytrwa, albo które spowolnią metabolizm i sprawią, że powrót do nawyków sprzed odchudzania spowoduje przyrost wagi wskutek efektu jojo. Oczywiście istnieje jeszcze trzecia droga, czyli dobra dieta, która pozwala schudnąć nawet 0,7kg w tydzień, ale ta najczęściej wymaga dużo samodyscypliny i opieki dietetyka...

Wybór należy do Was 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×