Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniolek*

Zdrada...z szefem TAK CZY NIE?

Polecane posty

Gość aniolek*

Witam! Ciężko zacząc pisac o sobie...ale muszę się z kimś tym podzielic... Mam 25 lat, wkrótce minie 5 lat odkąd wyszłam zamąż. Kocham mojego męża... Spokojne, poukładane życie...I pewnego dnia wizyta mojego szefa, piwko...przejście do pokoju w hotelu... Drinki... Nie planowaliśmy niczego...Rozmawialiśmy do rana... O pracy...życiu... Mężowi powiedziałam że śpię u koleżanki... I nad ranem adrenalina.... nie wiem co to było... Nie zdradziłam męża.. Ale mało brakowało... A teraz, teraz zastanawiam się co by było gdybym jednak to zrobiła(chyba żałuję) ... I to jest najgorsze.. Jak by było potem w pracy??? Mój mąż pewnie by się nie dowiedział... Ech ... Czy mieliście podobne przeżycia? Ja zastanawiam się teraz czy nie zrobic tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za różnica czy z szefem, czy z kimkolwiek innym - zdrada to zdrada. Lepiej odpowiedz sobie na pytanie, dlaczego chcesz to zrobić, czym twój mąż zasłuzył sobie na takie potraktowanie go? Wiesz, co jest dla mnie najgorsze w Twoiej wypowiedzi? To, że chcesz to zrobić z pełną pramedytacją, zaplanować - zdrada zawsze jest zła, ale Twoja to bedzie ta, w najgoprszym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szef .
jestem na TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nn4
a ja mysle ze jak bys zdradzila to potem bys zalowala. Adrenalinka adrenalinka a zycie zyciem. Czasami nie warto przy chwili slabosci rzucac sie na kogos kto w danej chwili wydaje sie fajniejszy. Ot, wiadomo w zyciu kazdego pojawia sie monotonia ale to mozna zmienic a jak sie zdradzi... mysle ze nie masz naprawde czego zalowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołek??? kurwiszonek chyba :) szefunio chce cie wydupczyć bo jeszcze jesteś młoda szmata , jak mu sie znudzisz to se znajdzie kolejną 20 bo ruchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek*
Malutka masz rację...ale ja nic nie planuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×