Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no zielsko sie nalezy 🌻 aaaa, zapomnialam zapytac, Lena ja tez chce fajne oficerki, gdzie swoje kupilas to se popatrze czy mi sie podobaja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się na zakupy wykopać bo moi goście to Royal Canin dostaną do przegryzania :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dea,ja patrzylam w przeroznych sklepach...jesooo,jak mi sie podobaly ,to mnie cena zwalala z nog,a jak cena przystepna byla,to jakosc do dupy:O Ale znalazlam u nas w C& A :) Bardzo fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin kiedys lubilam:D Ale od czasu,kiedy na winko sie przerzucilam wszystko inne odpada:D A najgorsze dla mnie sa mixy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano, ja tez sie wykopac musze :( o 12.30 ide do dentysty :o mam nadzieje ze nic mi w gebie nie znajdze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wino to ja ze swoim piję......zawsze czerwone!!! :D:D:D ty wiesz ile ja bym musiała tego wina mieć dla gości??? zbankrutowałabym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba że bym jakąś siarę kupowała......ale to siara dać siarę na stół hihihihihihihi :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheehhe U nas tez duzo idzie:D I wszyscy prawie winko pija:D:D:D:D No u nas nie jest drogie....a teraz kupujemy wloskie,tez dobre litrowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia:D:D:D:D:D Nie pisz do mnie!!!!! Ja juz dawno mialam wyjsc!!!!:P Jesooooooooo,Wy mnie wykonczyta:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×