Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

w PL mialam tez fajny z Rimmela ,opakowanie praktycznie takie jak stay matte ale nazywal sie inaczej i nie moge sobie przypomniec a tu go nie widzialam ale cos mial w nazwie podobnego do \'natural sensation\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i super sa blyszczyki Vinyl Gloss :) fajnie pachna , usta wydaja sie takie super nawilzone po uzyciu polecam ja osobiscie uzywam odcienia 115 snog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie lukne sobie w sklepie mam wlasnie z rimmela stay matte ale w kamieniu :) ten blyszczyk co mowisz tez z rimmela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pudrow nigdy nie bylam specjalnie zadowolona jakos nie dla mnie sa :o ale na samych dobrze dobranych podkladach mozna tez jechac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudrow to ja sie juz nakupowalam i pooddawalam ciezko mi dopasowac jakis dobry chyba ze jeszcze ewentualnie sprobowalabym transparentnego ale to juz jako musniecie na podklad zobaczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D Eternity pal z rana🌻🌻🌻 no nie lubie przez tel-bo jak nie zrozumia hihi a tak w 4 oczy to mozna dopomo rekami hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pudrow Martik ja tez Rimmel i mam jeden z Loreal w kamieniu i jestem zadowolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj w klasie uslyszalam ze najpiekniejsze dziewczyny to z Polski;Czech i Rosji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumpla z Tajlandii namawialam by zima Polske odwiedzil:Poby snieg byl hehehe bo chlopak sniegu na oczy nie widzial:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha ja przez telefon nie lubie jak trafiam na jakiegos Hindusa ich angielski jest masakra (nie zeby moj byl rewelacyjny :P ale i tak o niebo lepsza mam wymowe od nich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×