Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

chociaz z drugiej strony na poszukiwania fajnego golfika to moze i bym sie skusila ale nie sama i nie z facetem :P moze jutro namowie kumpele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas ciagle sroczka.... :o eternity, lap 🌻 za nocne monologi ;) ja z podkladow uzywam Lancome od kilku lat, ale tez rzadko bo nie lubie sie za bardzo \"smarowac\" kosmetykami. Jedyne co uzywam codziennie to touche eclat i tusz do rzes. Bez tego nie wyjde z domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea :( 😘 ❤️ dla malej zeby zdrowiala :) hehehhe tusz do rzes to ja nawet w domu jak nigdzie nie wychodze jak spojrze w lustro to nie chce sie wystraszyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D eternity... ja mam malo lustr w domu, wlasnie z tego toz powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie dwa lustra i to obydwa \'po drodze\' jedno w przedpokoju drugie w lazience i nie wiem co to jest ale nie da sie przejsc i nie spojrzec ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 😘oby juz Wam przeszlo Eternity ja to mam lustro w sypalni duze w salonie i w lazience-ale z rana to je omijam i nie patrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z rana nie moge ominac bo lustro w przedpokoju wisi mi na drodze z sypialni do lazienki prawie na wprost drzwi sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhah no jak ide z rana do lazienki to i tak ledwo zywa wiec nie powinnam widziec wyraznie ale wlasnie kolo lustra mi sie wzrok wyostrza :P:D lap za stronke 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA!!!!!! Wstawac spiochy!!!!! ok, jak was nie moge dobudzic to sobie ide :( A tak naprawde to musze bo mam wizyte u gina.... :o pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie tak wydzierasz Dea??????????!!!!!!!!!!!! :P wstalam wstalam juz dawno ale nie moge sie dobudzic :o ociezala jakas jestem cholerna pogoda (bo chyba to przez nia :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ale sie drzesz od rana:Pheheh ja wstalam juz o 9:)ale sprzatalam i salatke jarzynowa robilam:D Eternity dzieki za troske juz lepiej -ale nie tak do konca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zapatrzylam sie w tv hihi i juz nie zdazylam sie pozegnac:Pogladalam laeczke Chucky hihi-ale sie cos rozmnozyly heheh dziecko mieli ok trzaskam moze sie ktos zjawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wydarlam sie i glos mi zanikl :o jedna kupka dzisiaj juz zaliczona, i bardziej kupczasta :) oki, spadamy poogladac domy. Hugolina, podzielzesz sie ta salatka, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo salatka sie dzielily a mnie nie bylo :( a ja sobie pogralam tradycyjnie przy sobocie w karty :) popilam winka ;) no i pospiewalam sobie !!! karaoke i te sprawy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) wpadlam sie tylko przywitac i zmykam zaraz :( na dwunasta do pracy, na szczescie juz ostatni dzien :P milej niedzieli zycze... ja z usmiechem na ustach spiesze latac z taca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik 🖐️ milej niedzielnej pracy :) zeby taca za ciezka nie byla ;) i napiwkow taaaaaaaaaaaaak duuuuuuuuuuuuuuuzoooooooooooooooo ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×