Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

aaaaaaaa to ja juz wiem czemu slonko mi zniknelo !!!!!!! Hugolina wiatry wysyla i od Ani po drodze deszcz niosa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sloneczko normalnie takie piekne bylo !! rano jak sie obudzilam to slyszalam deszcz ale zanim sie wyszykowalam i zaczelam budzic dzieci to juz slonce bylo i piekne blekitne czyste niebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bieluszek wyjdzie bo moj blondas a za dzieciaka to jasniutki taki był że szok o oczy niebieskie :P u nas wiatrów brak ale leeeeeeeeeeeje i zimnica :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity tutaj też macham u mnie ciągle słonko,pies koprzysta z tego bo się wygrzewa na balkonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🖐️ tez pomacham i za stronke 🌼 ja zaraz okna musze pozamykac bo otworzylam wszystko co sie dalo na to slonce ale juz zaczyna mnie zawiewac po rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech my dopiero w wakacje/urlop w sierpniu chyba ze wczesniej jednak prace znajde to wtedy nie wiem co bedzie z wolnym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poświecam moje dorabianie na rzecz urlopu -- ech zycie, musze sie dostosowac do urlopu mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj T dostosowal urlop do wakacji dzieci nie zawsze chca dac wolne w ciagu roku a nawet jesli to \"przysluguje\" dziecku tylko 10 dni holiday poza tymi planowymi troche to malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no z tym moim szukaniem pracy to pokrecone wszystko wlasnie ze wzgledu na chec wyjazdu do Pl w czasie wakacji po kilku m-cach pracy przeciez nikt mi nie da urlopu a zeby T przesuwal na taki okres iedy i ja dostalabym to znow szkoda dzieci ze w wakacje do dziadkow nie pojada ech tak zle i tak niedobrze a nie chcemy tez jezdzic osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz z zszukaniem pracy to jest tak ze nie zawsze trafisz od razu na taką w której będziesz chciała zostac, wiec szukac możesz, pójśc, zobaczy co i jak , popracowac trochce jak naprawdę Ci sie spodoba to na okres wakacji moze znajda dla Ciebie zastępstwo - ktoś nabędzie doświadczenia a Ty sie pourlopujesz:) Nic nie tracisz skoro teraz nie pracujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sie prawie wszystko obija o to MOZE ale wiem ze nie probujac sie nie dowiem przed chwila tez przegladalam ogloszenia ale nie wybieram na razie nic- pojde jeszcze do jobcentre i do agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do agencji już nie pójde!!!!!!!!!!! zezlili mnie i już a po drugie z dnia an dzien tracisz prace głupim smsem - wrrrrrrrrrrr moze na początek poszukaj coś na pól etatu, z tego co widze bardziej sie opłaca 2 prace na pół etetu niż jedna na 9 h !! i wiecej czasu w domku spedzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tu jedna porzadna agencje maz w niej zaczynal wiec w miare sprawdzona w jeden dzien tez powiedzieli ze firma zrezygnowala z ich uslug ale zeby sie nie martwil bo juz ma nowa od nastepnego dnia- no i poszedl zaraz na drugi dzien do kolejnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia za stronke🌻 ja stwierdzilamze prace bede szukac po wakacjach:D a teraz juz czekam z utesknieniem na slonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatek zadowoliloby mnie cokolwiek choc nie ukrywam ze fajnie by bylo dostac na pierwszy ogien prace ktora mi sie spodoba zeby sie nie tulac z jednej do drugiej nie lubie zbyt czestych zmian :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity chyba nikt nie lubi zmiany pracy:P Izunia heheh no wymienilysmy sie ziolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×