Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hihih dziewczyny, dzieki, ja juz spokojniejsza, a i tak zlozylam skarge do firmy tych autobusow... hihihi za dlugo w UK zyje. Usmialam sie bo nauczycielka niemieckiego spytala sie jaki mialam ranek - no wiec staralam sie powiedziec wszystko po niemiecku ... po prostu jaja! Izunia, a juz myslalam ze do prawdziwego zlego tego kierowce namawialas ;) :p Aniu, to ty sie nagrywasz? moze i ja tez tak bede z moim niemieckim robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczescie chyba nie mialam przygod z kierowcami autobusow ani z rowerzystami a jesli juz to pewnie cos malego bo nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to lap Eternity za dzielnosc :D:D:D 🌻🌻🌻 no i stronke 🌻 ja do domciu sie zbieram 🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja cora w nocy wymiotowala:( do tego deszcz tak walil po oknach ze spac nie moglam:Odzis oczy na zapalkach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wieje i wieje i....???wieje???? w nocy jeden wielki huk po oknach od tego wiatru duja do tej pory :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🖐️no chyba oki bo poszla do szkoly:) na pocieszenie powiem ze u mnie tez wieje juz 3 dzien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam w nocy huk-ale od deszczu:Pdo tego ten wiatr :Oech kiedy sie to skonczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po calej Anglii wialo juz wczesniej a wczoraj w koncu i nas dopadlo mocniej heheheh jak szlam z dziecmi do szkoly i z powrotem to niemalze zygzakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i tyle dobrze ze nie leje do tej wichury wczoraj cos tam postukalo po szybach , w nocy chyba nie bo nie slyszalam no i w miare sucho na ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sie szarosc troche rozjasnila ale bezposredniego slonca to raczej nie bedzie bo nie widze dziur w chmurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×