Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

annna❤️❤️❤️gratulacje:) mnie wczoraj tez zarzucalo autem jak ze szkoly wracalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak do tej pory bylismy tylko raz w Pl w zeszlym roku wspominam to jako meczaca wizyte-wszyscy chcieli sie z nami zobaczyc i wszyscy chcieli zeby do nich zajrzec a ze mamy oboje dosc duze rodzinki to ciagle tylko jezdzilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity to Tobie tez❤️2 lata to juz kawal czasu:) mi w kwietniu minie rok hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie wyszlo ze tylko sie zmeczylam- ciesze sie ze wszystkich widzialam :) ale zle to zorganizowalismy nastepna wizyta bedzie wygladala tak ze glownie odwiedzamy i spedzamy czas z naszymi rodzicami a rodzenstwo jak sie chce z nami spotkac to najlepiej u rodzicow , kazdy u swoich i z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja zjedzam do pl to zawsze ktos ze znajomych potem ma pretensje-bo nie zdaze wszystkich odwiedzic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psiapsiole oczywiscie osobno odwiedzilismy oczywscie nie obeszlo sie bez nocowania bo za malo czasu ale rodzenstwo kurka moze przyjsc z wizyta do rodzicow , nie wygonia ich przeciez a nasz czas nie bedzie taki rozciagniety w sumie pojechalismy tez troche odpoczac ale nic z tego nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posmarowałam nos vickiem aaaaaaaa jak szczypie!!! odganiam katar bo już z nim nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania zamiast nosa bezposrednio to naloz na chusteczke vick\'a i trzymaj pod nosem albo kropelki olbas oil sobie kup i tez skrop chusteczke i na noc gdzies kolo poduszki dobrze jest sobie taka polozyc :) no i cos mokrego gdzies w sypialni -recznik itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity1302 🌻 za rade:) świadomie posuwam sie do tak drastycznych metod bo już nie oge, przerabiam obecnie mleko z miodem, czosnek i cebula z miodem i cukrem, gripexy, vicky - bedzie dobrze, wziełam sie za sprzatanie to mnie uzdrawia w momecie - klina klinem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna a grzanca probowalas? ;) z piwa albo wina -zalezy kto co lubi wieczorkiem na rozgrzanie , z cynamonem ,gozdzikiem i imbirem , do tego lyzka lub dwie miodu na moje przeziebienie pomoglo codziennie wieczorkiem przez trzy dni ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez byliśmy raz i pedziliśmy jak opętani, dobrze że moi rodzice zaprosili teśció w to 1 dzien posiedzieliśmy na tyłkach (Boże Narodzenie), w czerwcu jedziemy na 3 tygodnie - to będziemy mieli wiecej czasu na relaksik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity1302 A jak by inaczej, z Polskim piwkiem :) takie chorowanie to lubimy i to bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam :) w bezmezowy wieczor (jak mial nocke ) a do tej piosenki dzieci u mlodszej cory w szkole na christmas assembly odtanczyly taniec gwiazdek extra im to wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja też ogladałam ten film......taka bajka gdzie już na poczatku człowiek wie jak to się wszystko skończy :) mój facet przy tym filmie ZASNĄŁ hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×