Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Dea podobno u mnie na święta ma być bardzo ciepło.....tylko coś mi się nie chce w to wierzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak sloneczko sie nie przetarlo :( Hugoliona, tutaj tez zimno, dzisiaj rano czape na glowe zalozylam :o co robicie w Swieta dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm to chyba zalezy od pogody w ta niedziele jest niedziela palmowa a ja jeszcze palmy niemam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie czuje ze swieta ida :o tu sie prawie nie obchodzi, ale dwa dni wolne od pracy lepsze niz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to najbardziej w marketach widać,że święta się zbliżają ;) wszędzie pełno koszyczków,serwetek,farbek do jajek,czekoladowe jajka i zajączki,kwiatki wiosenne w doniczkach lub sztuczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzis na nic nie mam siły, umierania ciag dalszy 😭 Macham do Was, odprawie taniec zdechlaka z odkurzaczem (bo alergikiem jestem wiec kurz pogarsza moje samopoczucie) i wracam do łóżeczka. 3 majcie sie zdrwo dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, zdrowka zycze 😘 ja jeszce jajek czekoladowych nie kupilam .... tu tez ich juz pelno, ale na pewno te swieta sa mniej odczuwalne niz w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam zająca czy królika - nie wiem, i jajca czekoladowe, stoja już tydzień na pólce i żonkile ale padły;) jasne że inaczej odczówalne te swieta niż w Pl - ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sa jakies kurczaczki i zające w szafie,z zeszłego roku i z poprzednich lat....tylko trzeba wyciągnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystawili mi karte Bootsa na Mrs - zwariuje!!! Mrs Anna - ach ta tolerancja w UK :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×