Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

tutaj tez postawię driny za swój limit :) \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kurcze jak mnie tu dlugo nie bylo :( normalnie wstyd. swoja nieobecnosc tlumacze bardzo aktywnym szukaniem nowej pracy, mam nadzieje ze bedzie lepsza od obecnej na sobote mam dla was troche ziola wiec najarajcie sie przed sprzataniem. ja lece na zakupy i jak wroce to umyje okna :P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 papa zajrze jeszcze kiedys 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nachodziłam się dzis jak głupia a butów i tak nie kupiłam,bo generalnie albo wysokie szpile albo całkiem płaskie baleriny! A ja chce normalny średni obcas wygodny do codziennego biegania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia w koncu znajdziesz fajne buty :) ja Wam zycze milego sobotniego wieczorka😘 i znikam do znajomych na posiedzonko przy malym co nieco ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×