Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

aaa obiecałam stronki z angielskim, zaraz wrzuce tylko spryskam zlew i piec bo kuchnię sprzątam :) macie jakies ulubione, ładnie pachnące odświerzacze powietrza? taie nie zbyt słodkie, nie musza zabijac zapachów, chodzi mi o to zeby ładnie pachniało świerzością, albo mydełkie, albo morski jakiś - nie lubie kwiatowych. Może jakiś taki wpinany do pradu polecicie? nie miałam jeszcze, jak to sie sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo linki sie przydadza :) dzieki 😘 musze przysiasc troche bo analfabetyzm wtorny mnie dopada powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zapachow takich na wtyczki do pradu to ostatnio kupilam w asda nie zadne firmowki tylko \"ichnie\"- polowe tansze i pachna ladnie ;) a co do sprawdzenia zapachu to na kartoniku bylo koleczko \"potrzyj i powachaj\" nie kojarze czy na innych tez tak mozna sprawdzic ale chyba raczej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i jeszcze w zeszlym roku kupilam sobie swieczke zapachowa w ladnym szkielku w kolorach takich wiosennych glade bodajze (czy jak sie tam to zwie - angielska wersja brise) zapach lekko kwiatowy , bardziej wlasnie taki swiezy nawet zapalac za czesto nie musialam bo swieczka sama z siebie roznosila zapach a juz zapalona to nie wspomne - czulam az do salonu! a stoi do dzis na oknie w kuchni i jeszcze troche pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Naprawdę rewelacyjnie wygodne są te sandały - kurcze nacieszysc sie nie mogę:p Hugolina właśnie o jakis taki morski zapach mi chodzi, żeby słodki nie był, Ty kupujesz taką wtyczkę do kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że mowa o zapachach do domu :) ja kupuję taki do kontaktu,air wick białe kwiaty....ma taki świeży zapach,coś jak zapach lilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm szukalam wlasnie u siebie kursow ESOL na stronie council\'u w tametable sa dwa ktore sie zaczely w styczniu bede musiala zadzwonic zeby sie dowiedziec dokladniej nie widze tez nigdzie ile trwaja takie kursy Anna jak z tym jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a jak nie ESOL to moze cos innego zeby po prostu troche practice jakos tak na codzien nie mam specjalnych okazji do wyprobowania swoich umiejetnosci tak porzadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha otworzylam okno na posta i zapomnialam co mialam napisac wczoraj tez mi sie zdarzylo :P trzeba sie udac po lecytyne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×