Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

aaaaaa doopa ! nie odespie jutro :o wizyte u dentysty mam na 12sta-przed nie wyrobie sie a po to juz po ptokach , chyba ze calkiem popoludniu sobie kimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, dzięki za ziółka na lenia 😘 pomogły :) Teraz kawka, redbull i zamiatam do szkoły:D a tu słonko wyszło :) oby na dłuższy weekend była ładna pogoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Lenka*** to może ja też zastrajkuje :) ostatnio rozważałam wagary, to w tym tygodniu może być strajk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D Annnna 🌻 ja w zeszlym tyg robilam wagary:Dteraz juz musze chodzic bo za 2 tyg egzaminy mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wychodzi ze do szkoly musze jeszcze isc 8 razy tylko:D bo po egzaminach jeszcze ide 2 razy-po winiki i na mala impre na zakonczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna a masz egzaminy? heheh kazda juz odlicza ile do konca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, jak z tymi egzaminami u Was, jak to wyglada? wiem że my składamy nasze segregatory, plus teczka z dialogami i nagraniami, ciekawe co jeszcze ? Dziewczyna u nas ma 2 tyg do porodu dlatego mamy już wszystko skończone, żeby ona mogła byc spokojna że nic ją nie ominie. Teraz chodzimy rekreacyjnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugolina będzie dobrze, ja wychodze z założenia że "gdzie diabeł nie może tam babę pośle" poradzimy sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech to tylko mnie egzamin czeka:O egzamin z 4 czesci-pierw wypelnianie praktycznych dokumentow-typu jak na poczcie itd potem zrozumienie tekstu i odp druga czesc to ze sluchu i ustny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokumenty wykujesz, czytanie ze zrozumieniem spokojnie pokojarzysz ja mam najgożej sie odezwac, tzn ja owsze odezwę sie, dogadam typu :Kali duża bułka mniam mniam..." co z tego jak gramatyki wtedy nie używam, tzn czesto poprawnie sie wstrzele, tak na słuch ale jak by przyszło mi poprawnie powiedziec to dramat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też licze na certyfikat, po to tam chodzę, z certyfikatem łatwiej o pracę, czy tam jak ktoś się stara o obywatelstwo, łatwiej dostac sie na kursy zawodowe. jak wszedzie papier to papier i nik mi tego nie zabierze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyplom jest po kazdym zakonczonym stopniu-wpisana jest tam tez ilosc godzin Potrzebne jest to by udowodnic ze z wlasnej woli ucze sie jezyka:Pno i potem przyda sie jak bede sie starala o prace Belgowie przywiazuja wage by obcokrajowcy sie z nimi integrowali-szczegolnie z nauka jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena🌻 na ostatnim egzaminie to wszystko bylo ok-bylam najlepsza w klasie hihi no ale na ustnym troche poleglam:Pnerwy mnie zjadly:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena no Ty juz tam dobrze zadomowiona:) a ja dopiero rok tutaj wiec jeszcze troche musze poczekac by opanowac ich jezyk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×