Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Lena za limit i stronki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Annna jeszcze raz najlepsze zyczenia😘 opowiadaj jak na slubie bylo:) Zycze Ci by szybko Ci te mdlosci przeszly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też mam kawkę :) oj na ciuszki i buciki i inne śliczności dla dzieci i na same dzieci to mogłabym patrzeć godzinami ale na razie to ja mogę się pobawić w \"ciocię\" i poniańczyć KOMUŚ niemowlaki ;) tylko nikt nie ma w najbliższej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się będę mogła pobawić w ciocię,bo bratowa mojego w ciązy :) koniec grudnia-początek stycznia powinna się wykluć mała dziewczyneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam \"wnusia\" w Pl ale daleko już prawie pół roku ma więc taki słodziusi jest bo co chwilę coś nowego umie :D a na dniach moja siostra młodsza też urodzi - długo by opowiadać ale dowiem się od osób trzecich o porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i za limit postawię \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ proszę się częstować!!! to są specjalne driny na: lepszą pogodę lepszy nastrój rozgrzewkę jak ktoś marznie itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×