Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

aha zapomnialam o najwazniejszym od 2 tygodni jestem szczesliwa............ posiadaczka 2 kociaczkow :) jedna jeste czarna z bialymi lapkami i krawatiem a druga szaro-czarna, typu tradycyjny polski dachowiec :) sa po prostu kochane tak na marginesie jesli ktoras z Was ma w domu zwierzaczki to polecam www.zooplus.co.uk jest tam mnostwo ofert z jedzeniem i akcesoriami. mozna kupic min produkty Animondy, Hills i innych w korzystnych cenach, tak wiec nie musicie skazywac waszych kociakow na whiskasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Emmi🖐️:D The Best🖐️:D ja tez mam kociaka ale niestety cos szybko mi rosnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zioła i inne miłe gesty ;) trudno tak ogarnąć wszystkie wpisy :) Izunia, kurom gotuje się wszelkie odpady z kuchni, przynajmniej się nie marnuje ;) i do tego dorzuca się ziarna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi stronkowe🌻 ja się kompletnie na kurach nie znam,jestem typowo miejsckie dziecko....dzięki za wytłumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Best gratuluję dzieciaczków!!!! Kocham koty,marzy mi się taki cały czarny. Póki co mam psicę :) dziś po raz pierwszy na wystawie w championach szła i srebro zdobyła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi stronkowe🌻ja tez dzieco miastowe a kur sie boje ze mnie podziobia:P Izunia gratulacje dla Ciebie i psiny🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dziecko miastowe :) Izunia !!!! :D gratulacje!!!!!!!!!! kurcze, ależ satysfakcja :D:D:D:D no dla mnie bomba!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×