Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

taak mnóstwo zabobonów mamy jeśli chodzi o zwierzaki, że koty piją krowie mleko, że bociany uwielbiają żaby, albo, że jeże lubią jabłka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze moje polskie koty lubia mleko i to nie jest zabobon. co wiecej takiego ze sklepu nie pija tylko takie wiejskie im smakuje. nie wiem czy maja po nim biegunke czy nie bo zalatwiaja sie na dworze. moja pierwsza kotka pila mleko cale zycie i zyla 14 lat, nigdy nie chorowala. tak wiec moze te zabobony dotycza tylko kotow miejskich nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the best, masz rację. My właśnie straciliśmy kota 1,5 rocznego bo przestawiliśmy mleko krowie (od sąsiadów) na mleko sklepowe (bo tańsze) i kot wyprowadził nam się z domu. Pewnie poszukał sobie kogoś , kto daje krowie mleko :O Za każdym razem jak przez pare dni dwaliśmy to sklepowe to on na pare dni znikał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) moja psica też lubi mleko....ale nie dostaje go ja tego nie wymyśliłam,że krowie mleko szkodzi psom i kotom,bo ma laktozę to opinia weterynarzy,dobrych weterynarzy....jeden z nich jest głównym wetem w poznańskim zoo ale każdy karmi swoje zwierzątko tak jak uważa,że jest najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zwierzątkach za dużo nie będę się wypowiadać bo najlepiej to ja się chyba znam na śwince morskiej i to jednej konkretnej którą miałam osobiście ;) kotki nie gościły w moim domu długo więc doświadczenie znikome a psy to podwórkowce były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×