Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

zawoze a ta mowi ze moze baterie zle...ze sie moze wyladowaly i zebym se kupila nowe i sprawszila wtedy bo oni nie mają :O zajezdzam do domu,yjmuje i patrze...kurde..jak ja wsadzila jedną baterie?blaszka taka sie zagiela i bateria wlasnie byla zle wsadzona odgielam baterie wsdzilam dobrze i...o eureko...swieci hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mam zakwasy po wczorajszym rolowaniu,..czyli tym mazazu hihi] a przeciez chodze na aerobik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to może i dobrze,że przy sprzedawczyni nie pokazywałaś tych baterii bo wstyd by był ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka ale może to rolowanie pobudziło trochę inne partie mięśni niż przy aerobiku zresztą nie może ale na pewno pomasują Cię następnym razem to już bez zakwasów będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Pestka sie posmialam:D Martoszka hihi zdaza sie nawet najlepszym grunt ze dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha...wyobraziłam sobie Martoszkę przeciskana przez te rolki jak to kiedyś były taki do wyżymania prania,na korbkę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌼 zdarza się ,nawet facetom i to nie tylko z bateriami dobrze że w domu nikt postronny nie widzi jak coś poprawiam bo mąż o mało co nie piźnie ze złości że nie działa ale to chyba tylko dlatego że ja podchodzę ze świeżym okiem bez tego stresu że przełączam i przełączam a to nadal nie chce odpalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo dobrze ze nie wyjela tych baterii tylko poruszala nimi haha plame dalam na calego nie no cos moze i jest...nawet w farbowanych blondynkach hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no wiem,że niekoniecznie.... ale jak napisałaś,że masz zakwasy to mi się od razu skojarzyło...i widzę jak się przeciskasz między tymi rolkami......:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie mówe....ja ciągle głodna chodzę...nic tylko bym jadła normalnie w fokę się na zimę zamienię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh wiem Izunia ,widziałam nawet taką pralkę i miałam ten zaszczyt pokręcić sobie nawet korbką ;) tylko się śmieję z tego że wyobraziłaś sobie Martoszkę przeciskaną przez takie coś :D zastosowałam skrót myślowy ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciagnelam jeszcze batona:O nie juz dzis nic nie jem !! najgorsze ze lapka ma w kuchni wiec blisko wszedzie by cos podjesc Izunia widzialam na zdjeciu-duuuzo sie musisz jeszcze objesc by sie w foczke zamienic a zdjecia nie klamia !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! od tamtych zdjęć dużo się zmieniło!! wtedy biegi urządzałam z Izzy jako trening przedwystawowy.....teraz sezon zakończony aż do wiosny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze wracając do tej mojej sprawy chce was prosic: \"dziewczynki\"nie smiejcie sie ze mnie bo juz tu nie wroce Bay Bay hihi przypomina wam to cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka a wiesz że moja Mama dość długo nie pozbywała się frani ? nawet jak \"normalna\" pralka stała już w domu? nawet lekarz jej zalecał właśnie takie pranko - żeby wkładała ręce do wody jak jest włączona bo to masowało (zresztą na rehabilitacji koleżanka miała coś takiego samego na nogi - pojemnik z wodą i wirowała ta woda jak we frani właśnie) no i samo wyżymanie później z tej wody ale oczywiście pralka ta zakończyła swój długi żywot jak tylko ja jej dotknęłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×