Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

kiedys jeszcze jak bylam mala to pamietam jak mama miala zwyklą pralke z tą wyzymaczką ale fajnie sie nią krecilo zeby wycisnąć ubrania mokre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką prasowalnicę tylko z dwoma wałkami widziałam w maglu - zanosiło się pościel i oczywiście ja pierwsza leciałam z Mamą haha nie wiem czemu ale uwielbiałam tam chodzić i patrzeć jak się przewijają wszystkie te poszwy ,poszewki przez te wałki (albo raczej wały bo wielkie były)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo masz stronkowe rzuce i tobie wiecej bos mowila ze komos tez duzo wczesniej dalam a mas zi pal hihi 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co spadam ja do kuchni bo potem musze wybywac i nie zdaze obiada zrobic dla mojej małży hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🌼 hhehehe franie można sobie nadal kupić http://images.google.co.uk/imgres?imgurl=http://www.elektrobox.pl/cache/f64e60b5ff18b1da82e54553fedc9bf4.gif&imgrefurl=http://www.elektrobox.pl/shop.php%3Fa%3Dopis_prod%26categorie%3D98%26id%3D1722&usg=__8ZYx4c5QQl2eWlxk53BAMUBZA7A=&h=320&w=320&sz=27&hl=en&start=7&sig2=kL1UxOWHQb1BBzSEPdm_Vw&um=1&tbnid=uPqKqgHnQ9xxaM:&tbnh=118&tbnw=118&ei=j5ciSbefIYe2wwGey50l&prev=/images%3Fq%3Dpralka%2Bfrania%26um%3D1%26hl%3Den%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26sa%3DN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka dzieki😘 u mnie w pralni tyz cos takiego widzialam hihi ale nikt nie maglowal:P musialam poprac te poszewki z frotty z tych starych materacow i moja pralka byla za mala wiec musialam tu pralnie odwiedzic:P i sie posmialam bo nozyczki byly na sznurku:Dbo tam samoobsluga jest i nikogo niema do pilnowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka ja chetna by od Ciebie wziasc hihihi Eternity stronke rozciagnelas ta frania hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chętna żeby ktoś za mnie przy kuchence postał ! Hugolina u mnie normalnie stronka , nie rozciągnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh i jeszcze ile kosztuje taka frania !!!!!!!!! niewiem zobaczymy jak inne dziewczyny maja-czy tak jak ja czy jak Ty hihi moze u mnie cos nie teges jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tyż obiada jeszcze nie mam.....ani pomysła na niego a może zarządzę odchudzanie i w ramach niego głodówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Izunia tez ma rozciagnieta hihi ja ide tez cos do gara wrzucic bo zaraz glodomory sciagna hehehe ale ja juz nie jem ! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pomysła mam bo już naszykowane - schaboszczaki dziś ale jeszcze czas - na jakąś 15:30 muszę dopiero zrobić :) normalnie sikam z tego topiku o wilczurze w zsypie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×