Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wróciłam i....jeszcze żyję taka zimnica na dworze,że szok!!! a wietr to juz taki mroźny wręcz :O chyba trzeba rękawiczek poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze ! ufff ;) jeszcze do tego zioło to Cię tak szybko nie zmoże ;):D idę swój obiad szykować - szkoda że chętnych nie ma na stanie za mnie przy patelni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha już jestem z powrotem :):P włączyłam palniki pod garnkami tylko :D kotleciki polecą później bo to tylko kilka minut ,jak ziemniaki będą dochodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina dzięki!!! aaaa....Eternity a pamiętasz,że jak stajesz przy patelni to musisz tzytzki wywalić na wierzch ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie o tej godzinie to już się ciemno zaczyna robić,a u ciebie dopiero słońce wychodzi?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhee u tych angoli to nawet słońce na opak ;):D będę się musiała z drugiej strony czymś oświecić żeby tak bardziej równo było a nie na półgłówka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Eternity poczekaz az malz wroci wtedy cycki wywalisz i bedziesz smazyc:D aaa nie zapomnij przy okazji fotki zrobic:D a potem nam wyslac hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha tzytzki mam Wam pokazywać ???????!!!!!!! Hugolina dla małej ,lecznicze 🌼 idę zajrzeć czy wody na fasolkę nie wygotowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej kolezanka juz dzis w szkole nie byla bo chora ! nosz dopiero co sie jej polepszylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo... a potem my jej będziemy swoje foty wysyłały z zapytaniem czy dobrze to robimyyyyyy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ znow nooo eternity a skad mamy wiedziec czy napewno tak smazylas?? hahahahahaha fota musi byc hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×