Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

idę psa kąpać....do zobaczenia za jakieś 3 godniny nie napierdolić mi tu za dużo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina pamiętaj o dużej ilości płynów dla małej ! ❤️ taaaaaaaaa jak mam zaczekać z tym tzytzkowym smażeniem na starego to ja nie wiem czego instruktaż to będzie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mus isc posprzatec po obiedzie corka przyszla dzis z kolezanką do domu bo nie bylo dwoch lekcji i chcialy se poszalec jeszcze mialam wiec dodatkowego goscia na obiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity 🌻moze bedzie jakas szersza instrukcja obslugi;) hahaha ok jade do tej szkoly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja czekam na tą ionstrukcje no hihi aa ka corki kolezanka przyszla zaplakana bo dzis pani mowila zeby niektore mamy przyszly do szkoly jak mają ilstam jedynek i plakala ze musi mamie to powiedziec a o zadnej jedynce mama nie wie ja mowie oooj to jakims podstepem wspomnij o tych jedynkach zeby nie byla mama zaskoczona a ona mowi ze nie powie bo sie boi bo ją mama za zle oceny bije a ma 3 jedyny szkoda mi jej bo bardzo greczna i mila dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja to kujonka zadnej nima jedyny...gdzies tam 3 zalapala ale juz na drugi dzien poprawila bo są 2 tygodnie na poprawienie oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa a a ta dziewczynka nie to ze zle sie uczy,dobrze a jedyny ma za prace domową bo jest strasznie zapominalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma instrukcji :P szkoda dziecka że bite za złą ocenę :( jak się to notorycznie zdarza z czystego lenistwa i olewactwa to można jakieś kary , szlaban na coś ale żeby bić ? no i oczywiście nie mówię o przypadkach jak wpadnie raz na jakiś czas bo to się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj przedszkolak dzis byl ze swoją grupą w szkole....zwiedzali itd. nawet sam sie ubrac umial,a w domu nie umie nio:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy 🖐️ poczęstowałam się :) Martoszka bo dzieci to lubią \"na leniuszka\" jak mama za nich zrobi ;) a przy kolegach w szkole to trzeba się pokazać że się samodzielnym jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta ja sie rano zawsze spiesze on dlugo lezy bo nie chce mu sie wstawac a potem na szybkiego go ubieram bo sam albo nie chce albo dlugo to trwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...moja poleczkarogowa nad biurkiem tez rogowym piknie sie prezentuje czekam jeszcze na jedną dluzsza nad komode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeej gdziescie sie wszystkie podzialy jak pojde na aerobik to wtedy przyleziecie,napitolicie a ja bede musiala z jezykiem na brodzie czytac....ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ide wiec poplaze po chacie troche moze znajdzie sie cos do zrobienia i...jeszcze tu wroce hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem gdzie sie wszyscy podzieli hihi ja lece na aerobik....i...jeszcze tu wroce hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no slepa cipa jestem;) i glupia w dodatku, w nocy wkurzal mnie maly palec od nogi, jakas skorka mi haczyla.tak se grzebalam az se caly paznokiec wydrapalam i tera mam spuchniety i bolacy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×