Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

na humorek najlepsze🌻ziolo! ja tez mamjesienny humor 😠 no ale jak mnie nawiedzicie to sie troche popocieszamy! Ciastek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek cos z tym twoich humorem kiepsko ... musisz do nas sie zwalic i troche odreagowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomału świętami zalatuje sklepy zawalone ozdobami i zabawkami na prezenty a ja sobie w Ikei kupiłam ciasteczka korzenne w puszcze i wino korzenne grzane ( a tak dokładnie to kocentrat do jego robienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Ci Izunia pogoda spłatała psikusa ! ale masz kombinezona dla piesy to jej zakładaj :) a święta u nas już kawałek czasu czuć po sklepach aż normalnie bokami wychodzi i zanim te święta przyjdą to już się człowiek opatrzy na te wszystkie świecidełka i ozdoby aż do znudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sklepach u mnie tez już jakiś czas \"święta\" trwają już nawet zaczęłam kupować prezenty - mam 4 dzieci na liście i nie wiadomo czy przypadkiem pięcioro ich nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna Izzyn trzeba jej kozaczki sprawic chociaz:) jak moj pies kochal sie bawic w sniegu, a potem to same zlepki sniegu i lodu na nim wisialy. :d no i w lisciach tez lubil sie kulac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, a co zesta nabroili? trzeba wam juz gratulowac czy jeszcze sie wstrzymac z bolami? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby i bez WW powinnam machnąć :P ale dziś już sobie machałyśmy chyba to pozwoliłam sobie pominąć kolejne kiwnięcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez Wam pomacham 🖐️ Izunia fajnie, ze mi przypomnialas o tym grzancu z ikei ;) przy okazji trzeba bedzie zakupic i sprobowac Musze K powiedziec bo bedzie mial okazje zajechac do ikei Zostalam sama na pare dni :( Ciastek witaj w klubie, mnie tez cos humor opuscil Dzis kupilam juz czesc prezentu na gwiazdke dla K :) macie ziolo 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×