Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hihi no haslo dobre heheh :D ale nie ja je wymyslilam ;):D masz linka do tekstu http://muzyka.onet.pl/32439,teksty.html mi sie podoba piosenka baby blues, petla ee zreszta wszystkie fajnie no i jeszcze dlaczego nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaa hugo wez, euforka wysylala poczta plyte KK dla pestki buhahahahah hugoooooooooooooo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musicie mi cos doradzic Corka idzie na urodziny do blizniakow-dziewczynka i chlopak maja po 7 lat z tym ze chlopczyk ma nie sprawna raczke-niemam pomysla na prezenty😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie powiem tak ze n foci wygladalo super a na zywo jeszcze lepiej ... rewelacja se poprzymierzalam hihihi i dzieki za zapasowki heheheh a eufoirka mi robila brasoletke wisiorek do lancuszka i kolczyki :):) zajebiste slicznie dziekujeeeeeeeee :D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Hugo ja nie mam pomyslu, chyba ksiazke bym kupila ale czy dzieci w tym wieku czytaja jeszcze bajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sie mylilam:P:D heheheh Pestka🌻 dawajcie pomysla na prezent tak do 15 euro za osobe hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie, ze sie podoba!! dzis sroda a w poniedzialek wyslalam priorytetem wiec jestem w szoku, ze tak szybko doszlo a jak Pestka bedzie sie chciala pochwalic to moze skorzystac z linka do picasy ktorego wyslalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dla chlopca Lego, albo cos w stylu tego czerwonego samochodzika, widzialam w sklepach takie dmuchane siedziska ala ten czerwony samochod, zegarek na sciane a dla dziewczynki widzialam taki fajny zegarek stojacy w formie kwiatuszka Barbie pokazuje godzine,temp i takie tam kosztowal 5e,poza tym mozesz cos z Didla dokupic dla niej, moja ma fiola na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🖐️:) Ciastek ale z tym chlopcem mam prblem ma niesprawna prawa raczke-to klocki jak bedzie ukladal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola nie bluzgaj, jak przystalo na 43-letnia kobiete, zadziwiasz mnie wiesz, chyba serio masz rozdwojenie jazni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poszukaj czegos innego, nie wiem no,ale co wogole nie rusza ta reka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama se polataj Jola nie masz wlasnego zycia?? ze szukasz zaczepki??? nie moja wina ze masz cos z glowa nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka a slij no ide na poczte po buty, bedzie chwila prawdyyyyyyyyyyyy czy dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta raczka jest bezwladna nawet na lekcji nie pisze kurcze zachcialo im sie urodzin a dzis musze jakiegos prezenta szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie zeby nie wypalic z jakims prezentem ze sie okaze ze on nie moze sie tym bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa wkurwilam sie, bylam na poczcie, a facio mnie odeslal z kwitkiem, zreszta sama sobie winna jestem, na swistku pisze jak wol, przesylka bedzie dostepna do odebrania w biurze od 19.11 od 11h , kuffffa no,musze jeszcze raz naginac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka super komplecik zrobilas, zabojczy jest, a ja tesss mam bransoletkie cerwono-carna od euforki oooooooooooo :p pudelko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka a Ty pamietasz o tej zielonej i tych kawowych-brazach nieeeeeee ;-)??? eternity czytaj czytaj kuzwa nie wiem isc drugi raz na poczte po te buty czy nie isc??hmmm moze zaloze taki topik co,dziewczynki :D:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×