Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

poczytałam :) Hugo się grzeczniejsza w szkole robi ;) Ciastek napisane że po 11stej bo pewnie wtedy listonosz zdaje nie rozniesione idź jeszcze raz ! no co ? po buty nie pójdziesz? będziesz czekać ? ja bym nie wysiedziała a jak kartkę zostawili to już chyba nie roznoszą apiać zaraz zajrzę na maila w poszukiwaniu linków :) ehehhehe i zaraz poczytam topik Joli :D a co do tytułu to chyba bidna nie skojarzyła o co kaman z tamtym było :P prezent hmmmmmmm jak Ciastek pisze - jakieś zegarki i tego typu pierdółki , bardziej w praktyczną rzecz jak nie chcesz strzelić gafy że ten chłopiec nie będzie mógł się bawić dokładniej nie doradzę bo nie wiem co u was można dostać do 15E Pudełko :) wpadaj częściej w miarę możliwości :) iiiiiii chyba wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek 🌼 o równej 11 nie idź ,jak będziesz szła z małą albo co będą do odebrania OD 11,może być później czyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja musze o 11.30 wyjsc do szkoly, zanim wroce to moze beda mieli ta swoja przerwe kuzwa na lunch i bedzie zaperte i bede chodzila kuzwa jak nienormalna, pestka nie wiesz kiedy maja przerwe w pracy w jakich godz od 12-12.30, czy jakos do 13.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki 😘 KK właśnie mi się pobiera :) komplecik przepiękny !! w moich kolorkach ;) cosik mi się zdaje że i ja naszą Euforkę pomolestuję na coś ;) ( a przy okazji przypomniało mi się że mam tą nieszczęsną masę fibo hahaha jeszcze nie ruszona , coś weny nie mam ) a albumik zostawię sobie na wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na poczcie jest od 12:30 do 13 :30 ale jak masz kartke z poczty to nie masz godzin otwarcia?? u mnie pisze wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam program jakj ojciec zajmuje sie 2 corkami okolo 2-3 lata hahahah jedna ciagle wyje oo matkooooooo non stop hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no godziny otwarcia mam, ale bez przerw jest od 9-18h, kij wroce ze szkoly i pojde po 13.30 bo i mi sie zdaje ze tak przerwa sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie jaka fajna tania wycieczka hihi http://www.neckermann.be/wintersport/DetailPage.aspx?fh_DETAILfh_reftheme=promo_149858763%2cseeall%2c%2f%2fpackages%2fnl_BE%2fpk_active%3d1%2fpk_siteswitch%3e%7bnvb%7d&fh_view_size=10&fh_start_index=20&fh_sort_by=pr_defaultprice&fh_sort_order=1&fh_secondid=nvb_ans_drhh22n_w&fh_lister_pos=27&fh_location=%2f%2fpackages%2fnl_BE%2fpk_active%3d1%2fpk_siteswitch%3e%7bnvb%7d%2fpk_vacationchannel%3e%7bski%7d%2fpr_lastminute%3e%7b1%7d%2fpr_defaultprice%3e117.0&fh_eds=%c3%9f&fh_refview=lister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek hehe to powinnam nos nosic wyzej niz doope:D;) a propo wycieczek u mnie w szkole jest organizowana jednodniowa do niemiec za 15 euro w tym ze jedzenie we wlasnym zakresie podobno duzy shoppingcenter tam jest:D ale ja tam nikogo nie znaju a jak mam tam sama chodzic to pewnie pobladze hehehe wiec nie jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przez te czytanie pomylilam topiki hahahah pisalam ze sie do eternity na swieta zwalimy hihihi http://www.neckermann.be/citytrips/DetailPage.aspx?fh_DETAILfh_reftheme=promo_136561121%2cseeall%2c%2f%2fpackages%2fnl_BE%2fpk_active%3d1%2fpk_siteswitch%3e%7bnvb%7d&fh_secondid=nvb_ana_cloh2rn_w&fh_lister_pos=0&fh_location=%2f%2fpackages%2fnl_BE%2fpk_active%3d1%2fpk_siteswitch%3e%7bnvb%7d%2fpr_period%3d%7b20081110_06%3b20081201_06%3b20081117_06%3b20081222_06%3b20081215_06%3b20081124_06%3b20081208_06%7d%2fpk_city%3d%7bp6365a%7d&fh_eds=%c3%9f&fh_refview=lister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahahahahhaha no to się teraz uśmiałam :D czytam coście dopisały , idę na śmietnik wchodzę na następną stronę a tam Pestka z wycieczką hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szefowa bedzie musiala nad patelnia stac i smazyc:D z tzyckami ocziwiscie:D a my sie do niej zwalimy-wtedy bedziemy dobrze obserwowac jak to sie robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do hiszpanii hihi http://www.neckermann.be/algemeen/DetailPage.aspx?fh_DETAILfh_secondid=nvb_ana_cseh1en_w&fh_secondid2=nvb_ana_cseh1en_w09_08w49_nvb_1_anvr_lo_anvr_hotitem&fh_location=%2f%2fpackages%2fnl_BE%2fpk_active%3d1%2fpk_siteswitch%3e%7bnvb%7d%2fpk_country%3e%7biso_es%7d&fh_view=detail&fh_reftheme=promo_152620381%2cdetail%2c%2f%2fpackages%2fnl_BE%2fpk_active%3d1%2fpk_siteswitch%3e%7bnvb%7d%2fpk_country%3e%7biso_es%7d&fh_refview=summary&&sccl=MA_SPAIN_LIST1&scip=GeoCategory%3aMain%3acanarische-eilanden%3aProductPromotionList1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mialam otwarte okienko poszlam -wrocilam oi pisze nie hahaaha patrze co za chuj n ie tu bueheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah a znajdz nam wycieczke do siebie na miejsce to bedzie lepiej hihi pewnie ze hotel po co masz kurde miec pobojowisko w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×