Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

oj no i za pol godz ide do tej szkoly zobacze co tam mi powie nauczyciel o gabi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj znów :) przetestowałam z deka lapka mam uszkodzoną jedną kość pamięci poczekam jak T wróci i niech sprawdzi jeszcze raz zrobiłam nową kartkę urodzinową dla bratanicy na 20stkę jest już w albumie więc zapraszam (chyba macie jeszcze tamto zaproszonko ? jak nie to prześlę :) ) i idę na obiada naszykować bo się zasiedziałam ! poczytam później trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka🌻 Eternity pamięć mozna zawsze wymienic,a linka powinnam miec gdzies w poczcie odebranej...poszukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogloszenie: "Sprzedam niesmierdzacego kozla... Sprzedam bialego,2 letniego niesmierdzacego kozla, nawet podczas rui. Daje niesmierdzace potomstwo.Szczecin 507542254..." :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo maatkoooooooooooooooooooooo ciastekkkkkkkkkkkkkkkkk blehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh o fufffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu aaaaa a bbblleleeeeeeeeeeeeeee ee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale odrazajaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kalectwooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też się wydaje,że to jakiś montaż no dajcie spokój......wszystko ma swoje granice....nawet chooj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooo poczytałam Pestka dała ponosić bransoletkę :) Ciastek no coś wymyślisz z tymi butkami - może komuś odsprzedasz albo jak Izunia podpowiada są obciskające rajstopy i podkolanki (takie i wyszczuplające i te na żylaki obciskają) Euforka to koleżanki podpatrzyły , na pewno jeszcze podpytały co i jak a teraz konkurencję robią chociaż co za konkurencja jak ceny mają wyższe :P reklamę sobie dobrą zrób - na pewno jest parę osób które przekażą dalej -jedna pani drugiej pani ;) hmmmmm co to tam jeszcze było ??? aaaaaaaa Martoszka te z Belgii to tak po prawdzie same się zaprosiły :P jasne że zapraszam wszystkie - z Polski Belgii a nawet z Chin!!! ;) jak zrobimy tzytzkowo-patelniową bibę to wszyscy nas zapamiętają ! ;):D capa ,nawet nieśmierdzącego nie chcę :P:D hahaha noooooooooo wszystko ma jakieś granice hahaha to Ci się Izunia udało hahaha :D ja to się zastanawiam -jeśli już ta laska sobie tymi małymi rączkami poradzi - co się z takiego dzieje na koniec :P hahhaa to jak z tym wielorybem co Wam wysłałam fuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjj albo jak kiedyś była mowa o naturalnych balsamach ;) normalnie pakować w słoiczki i na sprzedaż :P dobra , bleeeeehhhhhh , mam dość :o dziękuję 😘 cieszę się że i ta kartka Wam się podoba :) tym razem coś na black & white mnie wzięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i coś mnie w odpowiednim momencie podkusiło żeby na licznik spojrzeć stawiam za 20900 :) |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️swintuchy! ciaaaaastek cos ty mi za sloniowe kutasy przyslala!!!! mam nadzieje ze ta dziwka im nie bedzie oralnie robic bo sie udusi! no impreza wyjazdowa sie szykuje do UK!!!jupi;) a to bedzie przed czy po naszej wspolnej podrozy poslubnej??? Ciastek rozciagnie ci sie ten zamsz! toz to jak kondom, moze zwilz je troszke i nos na razie po chalupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasza Wysokosc-dzieki za streszczenia bo bym chyba do jutra czytala👄 co do naszej wyeksmitowanej kolezanki joli to teraz wiem co juz dawno podejrzewalam-labilna osoba delikatnie mowiac 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 stronki, limity itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehehe no dobre jak kondom hahahhahaha no bylo bylo 5 slow i papa bo jutro beda cos tam tanczyc dla dziadkow hehehe i babc 26 jest wieksza wywiadowka a tak serio jak bym se wyobrazila nas wszystkie w jakims hotelu w pokoju z butlami prowiantu to ojjjjj biede by mieli hahahahaahahah ps . kartka przeprzeeee cudnnaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×