Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

i eternity 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻 🌻 §§§ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity nie sprzedam butow, za bardzo mi sie podoabja kuzwa, hehehe no oze rozwale pomalu je, one nowki sa dlatego tak, a do srodka jakby co kupie wkladke pomniejszajaca sa takie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co cos mi sie zdaje ze chyba przytylam :(:(:( za duzo im^rez ostatnio bylo z dobrym zarciem :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooo właśnie widać teraz czajnika :P mosz 🌼 :D dzięki za ziółko 😘 Mindy 🖐️ oralnie jak oralnie - do(w)cipnie przeca laska nie da rady ! hahahaha Ciastek no to powinny się dać rozciągnąć :) a jakbyś zobaczyła takie pierdolniki co to buty stoją z nimi czasem w sklepie ? plastikowe albo drewniane są , wsadza się je w cholewkę żeby się nie marszczyła na wystawie Pestka hahaah no to byłby piękny widok :) i nie tyle z prowiantem co z tymi tzytzkami i patelniami ! :D:D:D:D idę dalej przypilnować obiada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa czyli co kazda ma miec atelnie??ino taka co sie tzytzyki odbijaja?? buehehehe ja mam teflonowa czarna nic tam nie odbija se hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmniejszyc to nie problem ciastek, wkladke se wsadzisz i bedzie ok.jeszcze ci cieplej bedzie i moze wyzsza bedziesz :p. dowcipnie to by tamtej wlazlo, one nie takie rzeczy juz wkladaly, ale wez toz to w dziobie gorzej jak gaskostropia! jeszcze jej u dolu wypelznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te cholewki sa proste one sa w miare sztywne bo podbite od wew.skora a na zew zamsz, to jest takie grubawe a nie cieniutkie i pewnie temu ciezko mi wlozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy w paszczu czy w żopu wszedzie wlezie ,one juz obcykane w te klocki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ciastek takie kleszcze jakby! tylko to rozpycha zamiast sciskac . taaaaa patelnie! niech zyje Tefal! jeszcze nas do reklamy zaangazuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamerdałam , nie przypaliłam , musi się poddusić :) noooo coś poleciało a kij tam ! Mindy :D dołem by wypełzło :D:D:D:D:D Ciastek to z lubrykantem jakim wkładaj buty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo właśnie miałam na myśli ten rozpychacz (nie ten z filma :P ) a może i długa łyżka by pomogła ? Pestka bo ja tyle patelniów przeca ni mam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jeśli chodzi o ścisłość to w tej chwili posiadam ino jedną patelnię reszta poszła na śmieci - muszę dokupić ze dwie mniejsze :) idę zamerdać znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity mówisz,że musisz dokupić dwie mniejsze patelnie?? :D:D ino błyszczące!!!!! będzie po jednej patelni na jednego tzytzka!!:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×