Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

co do mazidel to tapety[typu puder] raczej nie klade bo rano zawsze sie spiesze,przy okazjach i na wypad jakis ewentuwlnie pozatym robie dosc mocny makijaz:kredka,cienie i mascara aaa i pomada na usteczka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj mialam aerobik,dzis mam wolne...znaczy oprucz pojechania do pracy jutro mam rozmasaz ten odchudzający rano a wieczorem znowu aerobik ...ale jestem sporcmenka nie?hihi moze dzis pojezdze se rowerkiem stacjonarnym...obacze czy sie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa komenta mi usuneli na \"pytaniu do moderatora\"😠 a ja tylko swoje zdanie napisalam!!! 🖐️niemachanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytalam ze Emi tez wyglada jak szopen, wiec doszlam do konkluzji ze tu same szopenfeldziary som :p,czy to fizycznie czy mentalnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe noo kazda musi miec cos z szopena nie? ja wczoraj chyba tez napisalam swoją wypowiedz tam i tez zostalam usunieta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka 🌼 ino nie jaraj bo sportsmenkom nie przystoi ! do wazonu wstaw! ;) Ciastek dobre podsumowanie hahahah :D Mindy no bo widzisz rzadko kiedy można mieć swoje zdanie - kolejny przykład na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej ode mnie to NIKT rano nie wyglada! we flanelowej koszuli, blond afro na lbie, pol slepa dopoki se soczewek nie wsadze, albo zajebiste okulary, geba pomarszczona od poduszki...mam dalej opowiadac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehe wychodzi na to że wszystkie z rana mogłybyśmy straszyć :P zaraz zawody zrobimy ! każda sobie fotę z rańca strzeli ! o! tylko bez oszukiwania ! nie może być na kacu ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooooooo widzisz Emi, nie jest tak zle!a jeszcze humor mam zajebisty rano, ze lepiej mi w droge nie wchodzic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻 wrocilam i powiem ze super sie biega na takim mroznym powietrzu:Da i jeszcze mojego ze soba zabralam hihi a co sama mam biegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek no biegali my:D a nawet widzialam tira na pl blachach hehehe bo stal na parkingu a ja kanalami biegalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha a ja nie umiem spac w podzamie...spie w koszulce krotkiej na ramiączkach a najlepiej spi sie nago...odkad dzieci podrosly to raczej nie wypada hihi bo jak co sie przysni i przyjdą albo zawolają>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pl spalam zawsze w koszulce i majtkach bo tam za goraco mialam a teraz spie w pizamie-ale mam letnie i zimowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zobaczta nie pochwalila sie nowym materacem, a co tamten juz zuzylas pieronie jeden :p ja w pizamie spie ,z krotkim rekawem a spodnie dlugie badz spodenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo mokre nie mokre jak się chce to się nie zwraca uwagi ;) oczy mnie szczypią :o a nie ślęczę przed monitorem długo przecież !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×