Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Ciastek przece pisalam ze Euforka moze przyjechac bo mam juz materac-ok juz nie taki nowy ma ze 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja śpię albo w satynowej na ramiączkach albo zwykłym Tshircie mam kilka specjalnie do spania a jak zdarza się że mi baaaaarrrrrdzo zimno to jakąś koszulkę z długim zakładam i skarpety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kufffa juz trojkat dla hugo sie marzy, ta euforka przyjedz materac wypobujemy hehehe euforka sfoc bransolietkie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Mrtoszka, jak ja probowalam spac w koszuli nocnej to sie prawie udusilam, obudzilam sie w nocy z koszula owinieta przy szyji. to se pomyslcie jaka ze mnie akrobatka!, no latem spie w koszulce na ramiaczkach i szortach, a teraz cieplusio we flanelce ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity ze tak zapytam, probowala ty tych skanow???inaczej bedziem myslec nad innym projektem :p, oczywiscie nie psieszy sie bo godziny nie znam..........nie tlumacz sie zara;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neta mi zamulilo i jeszcze stronke mam hihi Mindy za podkladke🌻ide jedzenie szykowac bo zaraz tancerka wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eej ale ja nie spie w koszuli do kostek tylko w takiej obcislejszej i co dupe zakrywa tylko co w dlugi ej tez sie zawijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarpety sam sex eheeheheheh ,ja to z mego R sie smieje do dzis ze skarpet i sexu (ale to z jakies 12 lat temu bylo :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaa przeciag,...dobre mi tez strasznie net muzi...szok hugo stronkowe sie prawda na;ezy nie? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🌼 mój tam ma akurat dużo do nie lubienia :p jak mi zimno to zakładam :P Ciastek haha a wiesz że miałam maila pisać - nio próbuję ,próbuję (już nie zliczę ile razy) na razie to mi wielkie G wychodzi ale mam jeszcze jedną koncepcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wogole tak z kaczucha na wierzchu...nie nie umiem. ciekawe jakie portki nosi ten gigant od Ciastka z meila? dodatkowa nogawka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek wierz dalej ,wiara czyni cuda! w końcu mi się uda ;):D Mindy haha z kaczuchą ??? :D ajasne że ten pan to dodatkowej nogawki potrzebuje pewnie ma piżamkę z takim słoniem z przodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczucha buahahahaha Mindy on to pewnie na szyje zarzuca bo gdzie ma chowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih no czytam o tych patelniach :P tyz nie mam blyszczacej :D a mail od Ciastka mi sie nie otwiera 😭 ja tez chce zobaczyc 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka wystraszysz sie, tam wieeeeeeeeeeeelkie pytony som juz oblukalam NK;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie najadlam:P ja jeszcze tego maila nie otworzylam-czekam az mala pojdzie spac ide na nk tyz:D a dzieki za ziolo😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce to widziec 😭😭 teraz jeszcze bardziej :P:D:D:D Hugo co kupilas na prezent? bo sie nie doczytalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×