Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dla dziewczynki kupilam taki zestaw do robienia samemu koralikow i wisiorkow-duze pudlo a dzieci patrza na wielkosc hihi i do tego taki szablon do robienia i projektowania mody a dla chlopca kupilam samochody na torze sterowane-niewiem czy beda sie cieszyc hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom nie doczytalam bo jeszcze czytac nie skonczylam :D hihih to co kupilas?? Ciastek zaraz psrykam fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo wlasnie co kupilas euforka to ja nie wiem no jak ci pomoc zebys otworzyla TE cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo to najpierw biegasz a potem jesz ? trza było przed to byś spaliła od razu ! chyba że inaczej zamierzasz ;) Euforka to zachowaj na dysk i odtwórz jakimś playerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tyz chce fote:D a orzeszki solone to jadlam wczesniej jak kawe pilam :Pi sie smiali ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psrykam hehe pstrykam mialo byc :D Hugo to super prezenty!!! ja bym sie cieszyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina no fajne prezenty ! z tym sterowaniem chłopiec sobie powinien poradzić a jakby co to tatuś pomoże - tatusiowie też lubią takie zabawki ;) mój się właśnie oglądał ostatnio na półce w sklepie za jakimś rajdowym na radio ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo najpierw ganiala za chlopem a teraz idzie sie nawpieprzac! toz to odwrotnie trza hugo! no chyba ze jeszcze bedziecie materac dalej testowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie zawsze boje zeby sie prezenty nie zdublowaly bo wtedy to zadna frajda dla dziecka-ech zobacze w niedziele hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko najpierw te COŚ musze zobaczyc bo mi spokoju nie daje :P moze przez IE uda sie otworzyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo to właśnie najgorsza zmora co kupić żeby nie powtórzyć - albo ktoś przyniesie też albo w domu już ma zwłaszcza dla takich kolegów ze szkoły trudno jak się na codzień nie bywa i nie widzi mniej więcej ja czasami się pytałam mam z czego dziecko by się cieszyło bo zainteresowań nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
materac juz mam 2 tyg wiec przetestowany:P a teraz to czekam az Euforka przyjedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skorka czarna, ale ciekawe czy natural :D euforka uwazaj coby lufa z ekranu kompa nie wyskoczyla :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwie sie, ze opera nie chciala otworzyc toz to TAKIE DUZE :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×