Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Euforka a kogo?hihih no ja jeszcze musze poczekac az mala zasnie hehehe a jak sie napacze to moze i mi sie juz wszystkiego odechce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka buahhahahahahaha nooooooooooo euforka czy Ty wiesz ze hugo zaprasza Cie na trojkacik te ta te :p,chce zobaczyc czy 3-czka na materacu sie zmiesci, zboczonaaaaaaaaaaaaaaa no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo to dopiero Ci się zachce!!!!!!!!!! moje magiczne pudełka na kartki leżą obok i przemawiają do mnie może zrobie jaką karteczkę ? tylko tak z jednej strony mi się chce a z drugiej już nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za pare postow bede polewac ale pierw ide kuchnie posprzatac wiec mi nie uciekajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo jak zobaczysz to napewno Ci sie odechce buhahahahaa euforka a chyba dostalam od swego szefa bylego z PL z pracy :p foc ciotka te moje cuda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no ja o tym materacu pamietam :P:D:D:D:D Hugo sie napatrzysz przed snem to dopiero ochota Cie najdzie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo stronka hihi dzieki za ziolo jakos jak mi tak porzadnie zamuli to stronka wychodzi hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie Lejdis, hugo kuchnie sprzata, najpierw w krzakach barabara, potem w czystej kuchni rikitiki, a potem materacyk fikumiku :p komu dobrze no, szkoda ze ja mala kuchnie mam no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toz przecie pisalam ze ja zboczona nooooooooooooooooooooooo :p ale na takaaaaaaaaaaaaaaaaaa skorke (jak Mindy to mowi) chyba by sie nie skusila hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w dodatku cornooooooooo je, na cornej skorze to ja moge jedynie posiedziec a nie pofikac :p euforka foc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) a poza tym corne wyszczupla, to pewnie w rzeczywistosci wieksze fajery maja :D;-) ostatni tekst moj: "poglaszcz Napoleonka a zrobi sie Juliusz Cezar" heheheheheeheheheh wyprobowany wczoraj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pierdolnij a pewnie co Cie bedzie wkurwiac jebane no ;-) ps a u mnie dziala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka, ja to musze jakas szkatule wielka na bransolety zakupic, bo juz mi sie nic nie miesci, a po pestkowego maila zachcialo mi sie tez jakiegos kpl ale bez kolczykow bo ja nie zakolczykowana je:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy kochana ;-) co bedzie to bedzie wazne ze bedzie w...............:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to moge do tej zielonej cos stworzyc :) zaraz dam linka na picase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buaahaaahaah Martoszka oberwalo Ci sie no Mindy ja to koniecznie musze sie z Toba zobaczyc, ja widze buahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×