Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

stawiam 15 200 I_II_II_III_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_III_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_III_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_III_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_III_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_III_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_III_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_III_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_III_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_III_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdoleeeeeeeeee obejrzalam przesylke od Ciastka hahahah ale to na bank sztukowane:Phehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mie skurcz w nodze zlapal:O Ciastek uwazaj na siebie-pewno to ze stresu !!!! a mnie to Mindy nie prosi😤:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🌻 ja tam znawczyni nie jestem ale to kolos taki ze hehehehe a bronsoletka sliczna-ciekawe czy moge tez taka zamowic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Hugo chcesz pograc w butelke? no jak cie mialam prosic jak sie tam tak dlugo kochaliscie! zapraszam a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze i ze stresu, ale 2 tyg szpitala byly choc to dawno bylo w PL jeszcze,wyobrazacie sobie zeby chodzic nie mozna bylo, a ja nie moglam,mialam cale sine kostki i sztywne, na lozku nie moglam sie podniesc bo byl taki bol w klacie, w miesniach ze szok..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo toc Iza zamawiala od Beaty ,to i Ty mozesz, a nawet mozesz taka sama jak TA moja ;-) ciekawe gdzie Martoszka, pewnia w swoj peniuar sie wystoila i juz w betach lezy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek a moze masz cos z krazeniem?uwazaj bys jak Zysia nie skonczyla !!!! kurde dalej mi rwie ten skurcz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie gdzie Martoszka??? ten corny diabel na nia tak zadzialal??? albo tez poszla sie mietolic w sypialni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy stwiedzili ze to jakis wirus ktory uaktywnia sie tylko u kobiet, przebadali mnie od kazdej strony.................... potem odezwal sie jeszcze raz przed wyjazdem do Bxl 3 lata temu,chodzilam do lekarza na naswitlania i pradyyyyyyyy ale teraz pewnie to tak no...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy dzis zboczuchy jestescie hehehe czlowiek znika na chwile to od razu musi sie mietolic teraz wiem czemu czesto Was tu niema:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy no w stopie tak z boku tja jak pojde by mnie masowal to znow powiecie ze sie seksic poszlam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo bez przesady, ja ostatnio mialam 5 min, w tym 3 min rozbierania i 2 min akcji, wiec wiesz :p a osttatnio to nie pamietam kiedy bylooooooooooooooooooo ...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja tez, w moim wieku po takim stazu to moge byc szczesliwa jak raz na2tyg se sufit poogladam w sypialni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kolanko, za nozke,....................................................za szyje i wlosy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noga wymasowana hihi Mindy mam romans na gg bys mi cos wytlumaczyla hehehe bo nie kumam:P z nl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa Mindy to Wy tak po bozemu heehe, eeeee ja tam wole podloge ogladac buahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×