Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a pod pachami maaaaaaaaaaa???? bo ja nieeeeeeeee a ze tak mowa o kaczkach, a kaczory maja owlosienie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble dla mnie najbardziej obrzydliwe jest jak kobieta ma bluzke na ramiaczkach a tam gaszcz pod pacha:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh tak sie naczytalam o tych lufach, karabinach ze musialam do K zadzwonic :P:D:D:D Hugo no jasne, ze mozesz zamowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek Ty sie tyle nie stresuj kochana!!! uwazaj na siebie a najlepiej to zrob jakies badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie kaczucha -kodzak, pod pachami -kodzak, na lbie-tez niewiele! Hugo co ty tu paplasz o czym my sz piszemy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka hehehe a co pytasz kiedy do doma wroci? poogladam jeszcze raz wszystko i zamowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niiieeeeeeeee noooo od dopiero pojechal :P poswintuszyc chcialam ;):D:D:D Hugo to ja niedlugo cos zrobie nowego i moze akurat Ci sie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę zwolnić tempo ,bo ja po 2 piffkach...i 2 kabanosach...to się nazywa odchudzanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo dwie powsidupki wrocilyç🖐️ponownie! no a co ciastek takiego fjuta przyslala ze trza sie troche otrzasnac z szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no mnie nie bylo 2 godz. a juz napitolily o kaczuchach,kaczorach i owlosieniu hihi ja tylko powioem ze moj kaczor ma wszedzie z lekka owlosienie i sie nie goli ja to i owszem...wszedzie po trochu hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×