Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Mindy ale p[o tylu latach to powinien już chyba nieco ochłonąć,nie? a ten to chyba zapomniał ile ma lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a nie kuffffa, ciagnal mnie za kudly swolocz jedna ;-) tera idu na You can dance :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy stronkowe🌻 Euforka Izunia kosmatych😘 u mnie to nikt niema szans pisac po tablicy bo nauczycielka oszolom skacze i cala zabazgra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz pod prysznicem bylam:) zauwazylam z wiekiem to mi kremow przybywa:Pto na to to na tamto hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooh myyyyyyyyyy gooooooooooooodddddddddd !!!!! oszalały !!! tyle zboczonych stronek!!!!:D:D:D:D Ciastek mam nadzieję że to tylko od ostatnich stresów albo przeziębienie jakieś ❤️ obiecaj że jak coś jeszcze się zacznie dziać to maszerujesz do lekarza ! Pestka przy tablicy stała ! linijką po łapkach nie zarobiłaś ;) bransoletka suuuuuuuper ! oj muszę ja pobuszować po albumie z resztą albo sfocić to co mam w domu a do czego brakuje mi na przykład kolczyków albo właśnie bransoletek itp i może coś się wymyśli :) a może jakieś specjalne zamówienie dla moich dziewczynek ? :) spadam oglądać \"gotowe\" przedtem zamknęłam na chwilę oczy żeby odpoczęły i przysnęłam to pewnie pobuszuję dziś trochę dłużej ;) ale tutaj mówię też dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ! wróć ! zapomniałam o zielsku ! Euforka za limita 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 i za stronki proszę się podzielić :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 no a teraz paaaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×