Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

moj pieciolatek jest niezly dzis dla mnie tlumaczy ze obiedal dla swojego najlepszego kolegi Kacpra ze da mu 2 czekolady i 1 paczke chipsow w zamian za taki super pistolet co chce dostac od mikolaja haha ciekawo skad moj maly wie ze on ma wogole taki pistolet jak w domu u niego nigdy nie byl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrtoszka to sie ciesz hihihi a syn to od malego ma glowe do interesu;) ok ja sie zbieram troche potancowac do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie obejrzalam film niekiepski nawpieprzalam sie orzeszkow solonych i spadam pomalu spac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ tak jak mowili w tel.ze zawieje i zamiecie tak sniezysko walio ze ledwie widze sąsiada dom :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🖐️ oj to Cie zasypalo Moja core juz na urodziny zawiozlam,na dworze jest przymrozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zero....nic nie robie na obiad-zamowimy pizze czy co niech przywiozą ja sobie ulubioną sałatke z kurczakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie troche sniegu je hiihih lezy na tarasie i nie topnieje czyli pewnie nie cieplooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema 🖐️ odkrylam ze mam sufit zalany i sciane przy oknie cholerne uroki mieszkan na 10pietrze 😠 a ja mam sufit pomaranczowy, sciany tez, przez rolete bambusowa jest generalnie ciemno w pokoju i nie widzialam tego wczesniej zreszta i tak by to nic nie dalo grzyb mi wylazl 😭 mata za stronki, nabijaki itp 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna niezch ociepla moze budynek albo co?? no przeciez nie mozna ciagle sobie odnawiac to nie za darmo nie?? jejuuu nooo a moj Dawidek wczoraj se nabil lime i chodzi bidulek z obdartym polikiem pod okiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo :( jutro bede dzwonic do spoldzielni a dzis juz dzwonilam do ubezpieczyciela :( moze w koncu cos z tym zrobia choc watpie bo przeciez to nie pierwszy raz jej :( to dla Dawidka 🌻 zeby szybko sie zagoilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieba sory wiesz ja wiem euforka jak oni to robia u naszej mamy ciagle wybija z wc ktos rzuci cos do kibla na gorze i jak sie zapchaja rury to na dole wsio wybucha to dopiero pomysl jak to trzeba wszystko myc i zbierac a spoldzielnia przyjedzie przetka i chuj nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka wspolczuje:(kiedys jak jeszcze z mama mieszkalam ciagle nam sciane w ubikacji zalewali-zrobil sie grzyb i trzeba bylo kluc Pestka dla Dawidka🌻popytaj w aptece o masc na otluczenia-szybciej sie zagoi Euforka jak reka? A ja snigu niemam:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamknieta apteka dzis smaruje mu kremem bo se obdarl tam a sliwa sama musi zejsc no :( no u mnie tez sypie oj sypieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lasencje :) u mnie słońce na zmianę z deszczem , śniegu nie widać :P na bóle @ 🌼🌼🌼🌼 na zdarte policzki 🌼🌼🌼🌼 a przy okazji - bepanthen jest dobry też na takie rzeczy i ostatnio właśnie gdzieś przeczytałam że i sudocrem - ten którego przeważnie się używa na niemowlęce pupcie - jest dobry na małe ranki na zalane ściany 🌼🌼🌼🌼 Euforka zdjęcia rób takich rzeczy na bieżąco , wprawdzie nie zdąży wyschnąć w taką pogodę i o tej porze roku ale dobrze mieć ;) i jak ręka dziś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala wrocila z rodzin i opowiadala ze jeden chlopczyk rzucil w dziewczynke kulka ze sniegu i lodu-ma rozwalona glowe na czole i pewnie bedzie szyta ! moja corka stala wtedy obok brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×