Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a z masci to ja zawsze smaruje Clotrimazolum-ale to mam z pl ale chyba tu tez dostac mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuu kurde , dobrze że oko ominęło! z dwojga złego lepiej czoło a jeszcze lepiej jakby się nie zdarzyło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak czaswem takie zabawy mogą doprowadzic do czegos zlego nie uniknie sie niestety zabaw snieznych sama kiedys lubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pizga coooo :-), u mnie znow sypie Ja dzis obejrzalam The bucket list z Nicolsonem i tym czarnym Mogan ??? dramat ale fajny lekko sie oglada;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko bawi sie w sniegu na ogrodzie, zajarana jak cos. a ten snieg ciagle sypie i sypie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooo pizga - u mnie się niedawno rozwiało porządnie tyle że u mnie szaro a nie biało - już sama nie wiem co lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzieki 👄 rana juz lepiej kupilam jakis zel i jest lepiej to prawa dlon wiec kurcze co chwile mi sie otwiera ale juz krew nie leci :) kurcze no z tymi zabawami dzieci to jest roznie pamietam jak zjezdzalam na sankach z gorki i wpadlam prosto pod lawke a ze sniegu bylo duzo to i miejsca pod lawka niewiele prawie polamalam nogi Eternity lap 🌻 a filmu z Nicolasem tego nie widzialam, zaraz poszukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dzieci na podworku balwana nie lepil sie specjalnie ale jakos im tam szlo hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🌻 loj no i mnie zasypalo:Pmam jakies 15 cm sniegu i dalej sypie Mala oczywiscie biegala juz po ogrodzie i ulepila balwana hihi nawet zdjecie zrobilam potem Wam wysle Poszlam za przykladem Martoszki i dzis bedziemy jesc pizze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej to mnie tu smieszy ze belgowie boja sie jezdzic jak jest snieg i jezdza 20km /godz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie w TV gadali ze w Bxl pozamykane sa tunele w miescie, jeszcze przez 2 h ze wzgledu na utrudnienia , cyrk na kolkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahhah noioo to niezly cyrk sniegu sie boja oni tu chyba nawet nie maja odsnoiezarek hahaahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja bo widzialam i jeszcze posypuja drogi a slyszalyscie o 3 polakach co w be zgineli w wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj w nocy, jechalo5 budowlancow i wypadli z zakretu i uderzyli w drzewo, 3zabitych na miejscu, 2 w ciezkim stanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym linku na gorze sa filmy a tu co napisali w pl cytuje Trzech Polaków zginęło w wypadku w Belgii - podała TVN24. Samochodem jechało pięć osób. Służby ratownicze podały, że trzy zginęły na miejscu, zaś dwie - w tym jedna z poważnymi obrażeniami - zostały przewiezione do szpitala. Według telewizji belgijskiej VRT, ofiary wypadku to Polacy mieszkający na stałe w Belgii. Do wypadku doszło w miejscowości Zelzate na północy Belgii w nocy z soboty na niedzielę. Pokonując zakręt z dużą prędkością, kierowca stracił panowanie nad kierownicą. Samochód zjechał na pobocze, uderzając w drzewo. Według wstępnych ustaleń policji, przyczyną wypadku mogła być śliska nawierzchnia. Dochodzenie prowadzi prokuratura w Gandawie. W Belgii, z powodu pierwszych w tym roku opadów śniegu i niskich temperatur, panują trudne warunki na drogach. Do karambolu z udziałem czterech samochodów doszło np. na autostradzie łączącej Antwerpię z Bredą w Holandii. Najgorsza sytuacja jest w południowej części kraju, gdzie na skutek wypadków i kolizji miały miejsce poważne utrudnia w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napisalam ze w nocy-a to moje \"nie\" dotyczylo odp na pytanie Pestki czy dzisiaj aa ten fimik to trzeba na gorze kliknac po lewej stronie tam gdzie czerwone auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaa kurcze niezle a dziwicie sie ze belgowie pomalu jezdza :O polacy to szatany :P...nie pestka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za stronkowe 😘 i hello again 🖐️ słyszałam w wiadomościach o tych Polakach co zginęli :( u nas pada deszcz , czasami można rzec że leje Euforka dobrze że ręka lepiej :) z nogami to ja kiedyś jak było ślisko w Pl to sobie zjechałam pod busa jak wsiadałam (jakiś tranzit albo benz ,nie pamiętam) pod schodkami miał jeszcze taką rurkę dospawaną tak jakby dodatkowy schodek czy coś i było niżej jak przypiździłam piszczelami to myślałam że się poszczam - na szczęście znajomy był kierowcą to mnie wysadził koło Rodziców bo akurat do nich jechałam i nie musiałam dylać z przystanku a bolało chyba ponad tydzień :o tutaj też jest masakra z jazdą bo zimówek niet piaskarki jeżdżą niby jak w prognozie zapowiadają mrozik to już w nocy są posypane drogi no ale jak spadło ostatnio 6cm śniegu to nawet i piaskarki z pługiem nie wyjechały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×