Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no moja tez na duzym na glebokiej wodzie, tylko ze juz bez pomocy(zadnych paskow itp) i ona sie boi ze utonie, a o skakaniu to juz wogole nie mowcie! jak mieli skakac z blokow to normalnie histerii dostala. bylam w szkole powiedziec zeby jej odposcili bo ona normalnie traume ma i budzi sie w nocy przestraszona. wiem ze mistrzynia olimpijska nie bedzie! ale zeby tak dzieciaka stresowac z tym plywaniem! co to kurwa na potop sie szykuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Ciastek, tak to moja bez problemu w kapoku, ale oni tu juz bez! maja jakies paski i gabkowymi bloczkami i zaczynaja od 5, potem po jednym odczepiaja, a teraz moja ma1bloczek i nauczyciel chce jej odczepic i ten, to ona w panice normalnie! dopoki ma plywacczki, kapok czy deske nie ma problemu dopiero bez jest histeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja juz bez czegos tam plywa ale jezszcze na malym ... sie neicierpliwi kiedy to ja przerzuca hehehe. skakac skacze i nurkuje tez ale w okularach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia pieknie razem sie prezentują te afgany :) a co do basenu to moja chodzila 3 lata na basen,oczywiscie nie non stop....z przerwami i naumiala sie nawet plywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niemachanym :) Mindy 🌼 Izunia super że poszło gładko z \"piesami\" :) na fotę odpisałam na @ :) Pestka na ten basen kurtała z kapturem ,jakaś czapka też i NAKAŻ jej kategorycznie się dobrze pozapinać i głowę schować i nie powinno być problemu :) trochę dziwnie że ten basen jest tak traktowany bardzo strict wiadomo że nie wszyscy się pływakami urodzili i nie można po równo wszystkich ćwiczyć moja też trochę nosem kręciła ale zajęcia na basenie były traktowane jak zwykły ruch na w-fie i nic na siłę ale na wspinaczkę chętnie by poszły obie bo im tatuś naopowiadał jak to fajnie :D i gratuluję zimy za oknem ;):P u mnie słońce - ale już chłodniej niż zwykle , do 10 nie sięga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Izunia ;) masz jakie zdjecie Izzy jak byla szczeniaczkiem, ciekawa jestem jak wygladala, czy miala tez takie dlugie wloski, dawaj jak znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrrr jak sobie ten śnieg wyobrażam to aż mi ciarki przechodzą Mindy ma dobry pomysł - ja też ciekawa jestem jak Izzy wyglądała za szczeniaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez z checia zobacze taka fotke :) u mnie pruszy ale zaraz sie roztapia :) jeszcze 1,5h i do domu a ciezki mam poniedzialek, oj ciezki ;) wszystko pod gore no ale coz zrobic? fajnie, ze Wasze dzieci maja basen w szkole teraz to moze dla nich gorzej ale pozniej beda szczesliwe, ze potrafia plywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy ja ją kupiłam jak miała 4 m-ce od tej pory to juz setki zdjęć mam zaraz poszukam i ci wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka zapal na ten ciężki poniedziałek 🌼 Mindy bo my takie odgapiaczki jesteśmy ;) jedna chce to reszta gorsza nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ja wszystkim wyślę....szybciej bedzie...a te które nie chcą to po prostu wywala z poczty,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×