Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja się za inne nie wypowiadam i nie mam zamiaru wyrzucać kuleczki ! ;) idę się ubierać - po dziecko do szkoły trzeba pójść działa Wam normalnie gg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wyrzuci kto kto ?? hheh przesliczna panienka hihihih ja sie zaraz do szkoly zbieram ech a brzuch mnie boli niemilosiernie nie wiem jak ja wysiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostalam wlasnie radio kuchenne z CD te wiszące :) niedawno kurier przywiozl...pikne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie radio? ja nic nie wiem, pewnie nie doczytalam ;) kurde nooooooooooo wyskakuje mi beznadziejna reklama 😠 dzieki Eternity👄 od razu lepiej po dawce ziola :P:D Izzy sliczna jest. Piekne sa male pieski, w ogole wszystko co male to jest takie slodkie hihihi nawet prosiak ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajne to radio/cd , a idz mi z prosionami, blee, kwiczy to jak cholera, ma gluty w nosie, te kopyta, wole to upieczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻 Fajne to radio :) Izunia juz odp na @ wiecie jaka mam szklanke na dworze:Ojest teraz -2 stopnie o to co sie wczesniej roztopilo to zamarzlo :Pjak jutro tez tak bedzie to ja niewiem jak ja do szkoly pojade:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja dzis szlam po takiej szklance jak sierota....tez na obcasach haha noooo ja nie wiem jakie to fatum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka za fatum ;) 🌼 Pestka przeciwbólowe 🌼 Martoszka radyjo zajefajne :classic_cool: aż sobie przypomniałam że mój brzęczek dawno w kuchni nie grał muszę mu laser przeczyścić bo coś się zacinał ostatnio małe prosiaczki są słodkie :) i nie trzeba ich słuchać ani czuć bo są też foty ze słodkimi różowiutkimi czyściutkimi bez glutów świnkami :) i uważać mi na tym śliskim !!! żeby sobie czego nie połamać ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariatki, o prosiakach i piaskarkach rozprawiaja hahahahaha takie powazne tematy juz od samego poniedzialku! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×