Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

na glownych ulicach ok ale na tych bocznych to katastrofa malego wiozlam do przedszkola uliczką z kostki polozoną chcialam skrecic w prawo juz do przedszkola i niestety nie udalo sie hihi potoczylam sie prosto kuzwa a przeciez kierownice skrecilam w prawo :O cofnelam pomalu i jakos skrecilam boczkiem po sniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka 🖐️ dobrze że się nic nie stało! :) niestety zima ma swoje uroki ale i zmory Setunia - nie działa ten link ,nawet jak się skopiuje nie mogę przestać jeść !!!!!!! 😭 cały czas czuję się nie najedzona - jak tak dalej pójdzie to ładnie mi w biodra pójdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity ja tez jem zjadlam dzis cala paczke delicji hhahahaha i paczke chipsow i... ciagle cos podjadam buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu przez ta @ to i sie malo ruszam bo mnie normalnie zalewa delikatnie mowiac :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka dobrze ze sie nic nie stalo ! o jedzeniu sie nie wypowiem bo juz od paru dni ciagle cos podjadam:P przed chwila zjadlam marcepana w czekoladzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🌼 Pestka w końcu !ale to jeszcze cały tydzień ;) spacje pousuwałam i mi nie działa :P ja wszamałam z mężem obiada zanim do pracy poszedł (pomidorową dziś mam ) a jak poszedł to zrobiłam sobie jeszcze dwie bułki :P (nie za duże one są - takie popierdółki) chciało mi się jeszcze szamać to już się wzięłam za pomidory i mandarynki chociaż teraz jak tak pomyślę to chyba bardziej chodzi o smak - nie trafiłam jeszcze na ten który mnie zaspokoi i dlatego ciągle chce mi się jeść :P mam jeszcze lody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale blizej niz dalej heehhehhhee do poniedzialku to powynosze graty i kompa na gore itp... zeby nie bylo ciasno :) znaczy nie ja powynosze tylko M ja nie bede za dzwiga robic jeszcze se cos nadwyreze i co?? hihiihihi dziala eternity noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka to super prosze potem o zdjecie:) Eternity dziala bo wlasnie tam bylam hihihi glodna sie zrobilam jak poczytalam co zjadlas hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no działa , działa :P w innej przeglądarce musiałam otworzyć :P Pestka jasne że nie dźwigaj - lekkie rzeczy najwyżej ;) kuuuuuuuuurde tasiemiec tasiemcem ale jakiego lenia mam to już bajka normalnie ! dobrze że obiad gotowy kawę sobie teraz zrobiłam żeby nie było że siedzę i nic nie robię :P robię :P przerwa na kawę teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhah a ja nic nie robilam caly dzien lenilam sie i chuk co bede zapierdalac na pokaz?? jak i tak nikt nie widzi hihiih chyba se zrobie frape i znow sie polenie hihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w brzuchu mi burczy a tu o jedzeniu mowa ;) Martoszka a masz zimowki? maila do spoldzielni wysmarowalam i fotki im zalaczylam tego zalania heh zobaczymy co oni na to 😠 a gosciu z ubezpieczalni mial dzwonic i nie dzwoni zglosilam szkode i teraz nie wiem czy ktos przyjdzie zobaczyc to zalanie czy nie Ostatnio nie przyszli :o ale kase wyplacili ;) chce tego grzyba usunac bo przeciez zatruc sie mozna wyslalabym Wam zdjecia jak to wyglada ale dajcie spokoj masakra to jest :o az wstyd ale co to moja wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżemik mi się skończył - trzeba na listę zakupów wpisać Euforka trzymam kciuki żeby coś z tym zrobili !!! no mnie też nikt nie widzi czy się lenię czy nie :P to tłumaczenie to tak bardziej sama przed sobą ;) do roboty po domu nic nie mam ale na przykład mogłabym się wziąść za jakieś rękodzieło ;) kartki dla Was zacząć robić świąteczne na przykład ;) rysować mi się chciało ostatnio ale jakoś nie wprowadziłam pomysłu w życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam nic ani nikt nie tcha hahahhahaa tez co mialo byc zrobione to jest rekodziel nie mam ino sie lenic haahah nie zadobrze mi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka wysylaj .. to zaraz i my napiszmy do spoldzielni hehheh no jasne ze nie twoja wina , moze masz jeszcze kazac deszczowi nie padac blleeehhhh n iech blok ociepla albo przykryja z tej strony i juz no!!!! a nie wiesz czy ktos po drugiej stronie bloku nie ma tego samego?? moze razem razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze mam zimowki ale one raczej na snieg sie przydają a na lód to jakos slabo mi @ p[rzebiega w tym miesiąsu bardzo lagodnie moze temu ze spozniona?hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze mój się wepchał na chwilę na kompa.....jakby swojego nie miał.... Martoszka dobrze,że chociaz ty jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie dla malego na allegro zakupilam tor Hotweels taki jak synek widzial w reklamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×