Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ kochaniutkie!!! ja pierdole ledwo co do domu wlazlam a moje dziecie piluje cd z piosenkami o mikolaju! ratunku! tak bedzie chyba dopoki sie na swiateczne nie przerzuci!!! euforka, dawaj foty i mejla do spoldzielni to bedziemy wszystkie tak dlugo im dupe zawracac az zrobia co trzeba. co do dvd od terrorystow to nawet nie zwiekszyli tu alarmu, ale ten arabski i ta melodia to normalnie przeraza, zaraz mi sie Twin Peaks przypominan brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im bliżej świąt i mikołajek tym więcej ulotek wszelkiego rodzaju mam w skrzynce na listy przynajmniej studenci sobie przed swietami zraobią,bo to oni sa zatrudniani do roznoszenia i segregowania ulotek i reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu nie machałam 🖐️ Euforka pochwal się co narysowałaś !!! zapal przed dentystą 🌼 albo po , jak wolisz ;) jaka reklamacja? :o i dziękuję za ziółko - uszczknęłam troszkę 😘 Pestka wcale nie za dobrze ! jak ma się podstawowe rzeczy porobione i jak tylko dzieci pozwolą to można się lenić na całego ! Hugolina też się zdążysz polenić - najpierw obowiązki ! ;) Martoszka no może dlatego łagodniej że spóźniona :) ale chociaż raz na jakiś czas fajnie jak mniej dokucza :) Izunia skąd ja to znam - wpychanie się do nieswojego kompa :D Mindy szczerze współczuję i wiem co to znaczy - u mnie jakieś jingle bells i inne sajlent najty też lecą i młodsza podśpiewuje jakieś ze szkoły bo się uczą do przedstawienia świątecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fatum , fatum ;) ale się należy 🌼 Martoszka jak zimno to herbatkę gorącą z cytrynką sobie zrób :) jak masz imbir to wsyp troszkę albo plasterek jak masz w korzeniu - w smaku będzie git a działa rozgrzewająco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgrzewa :) cynamon i goździki też ale do herbaty bardziej moim zdaniem imbir pasuje mam chyba nawet w domu herbatkę brzoskwiniowo-imbirową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurcze naprawde rozgrzewa wypilam i mi juz gorąco...czaryyy hihi ja zarazspadam na aerobik-ide sie przebrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah;) jeeejjoo no zjadlam salatke z pora i popilam frape hihihi i tak se mysle bedzie rewolucja czy nie hhahahahaahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
por troszkę jak kapusta działa...pewnie się dziwisz skąd taki napęczniały brzuch ;) do rana będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny M ona go tam zaczadzi! pestka butelkuj ten gaz! co to bedzie jak cie popedzi i w nocy bedziesz miala posiedzenie na kiblu; na noc sie porow nawpieprzac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha jaka bieda?? wspolmieszkancow?? hahaha narazie ok hihi ja to mam pomysly hiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M cię do łżka nie wpuści dopóki nie sprawdzi,że już \"czysta \" jesteś.....bo chce żyć!!! hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka cieszę się że Ci cieplej :) Pestka haha na taras wypuść ;):D pocieszające jest to że jednak por \"działa\" trochę delikatniej niż kapusta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam w końcu coś pożytecznego ;) uszyłam sobie firaneczkę do łazienki bo okno gołe było odkąd ściągnęłam poprzednią do prania - potem ją poskładałam i gdzieś pizłam i nie mogę znaleźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia gdybam po słowie \"zjadłam\" być może gdyby było go dużo , napisałaby że się opchała ,tudzież obżarła lub inne dosadniejsze synonimy ;) w dobrej intencji rodzinki mam nadzieję że dobrze gdybam ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×