Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ wlasnie wsuwam adwokata, chce ktora??? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️👄❤️👄❤️👄❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️👄❤️👄❤️👄❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 stronki, limity, dzieki za to ze jestescie, ps za miesiac bedzie juz PO swietach hahaha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka ,Mindy 🖐️ Martoszka odpisałam na @ :) nooooo ładnie ! jedna kusi kopytkami druga adwokatem a ja lasagne dopiero co wciągnęłam i normalnie pękam choć porcyjka niepozorna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mowa o świętach i kartkach wcześniej - odebrałam dziś ze szkoły te kartki świąteczne wydrukowane z pracą dziecka :) wielkość pocztówki po złożeniu ,z tyłu dużymi literami napisane \"made by ..\" i imię i nazwisko córy i nazwa szkoły na dość grubym kartoniku - nie byłoby nic rewelacyjnego w tym gdyby nie to że to praca młodej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj eternity, i to sie wlasnie liczy! prawa aurorskie wykupilas od cory? schowaj jedna na pamiatke jak bedzie kiedys wychodzic za maz to jej pokaz jaka artystka byla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ktoras mi na @ napisala ale juz wykasowalam i nie pamietam ktora ze mam fajny kolor szafek w kuchni pragne wiec zauwazyc ze całą kuchnie,czyli meble robil pestwowy mąż czyli moj szwagier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahah jakaś klątwa stronkowa teraz każda następna będzie Twoja ;):D 🌼 jaraj :) aaaaa to ja pisałam że fajne :) brawa dla M !!! 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka;)🌻hihi ja do listy gotowania dorzuce placki ziemniaczane ktore dzisiaj robilam:D - dzis mi normalnie godz brakuje hihi caly dzien zabiegana dopiero siadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha no uciekl z PL hahhaaha dzieki :P no jo ja w szkole bylam hihi nasz nauczyciel przyznal sie ze studiowal w krakowie hihih a jak powiedzialam ze krakusy to dupki to chcial bic hahhahah na zarty nie hahahahah a ja mowie co na gole klaty hahahaha brech normalnie z nim ladnie pisze po polsku ol el hihi nie mam polskich znakow ale wiecie o co biega nie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa wiecie co ze u mnie normalnie deszcz pada? a przeciez jeszzce godzine temu snieg lezal ki nie padalo nic z nieba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach juz mi nic o deszczach nie mowcie :( a tak w ogole to przywitam sie 🖐️ lepiej pozno niz wcale :) hihihihi a ja mrugalam mrugalam i widzialam jak te lapki pieknie klaszcza :D i moje sie tez przylaczaja 🖐️🖐️ piekne dzielo M :D a tu dla Izuni 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 hmmmmmmmmmmmmm co ja jeszcze chcialam napisac? zapomnialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gardlo mnie boli i brzuch moze to przez tego grzyba 😭 mialam go usuwac dzis ale stwierdzilam, ze najpierw spryskam zeby choc troche to scierwo zabic zanim zaczne tapete zrywac 😭 a pryskac bede jutro bo przeciez jakbym spryskala teraz to nie wiem czy spiac w tym pokoju dozylabym rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ide sie myc i spac moze w koncu sie wyspie jutro dzis byl dzien pelen emocji i jeszcze mam durnowaty okres w pracy, wszystko mi sie ciagnie, niczego nie moge zalatwic od a do z za jednym zamachem tylko sie ciagna te sprawy po kilka dni :o :(:(:(:(:(😠 niech ten miesiac sie juz konczy😭 jedyny plus tego miesiaca to to, ze mam okazje do przemalowania pokoju ;) i juz mysle jaki kolor sobie wybrac chyba chcialabym taka czekolade na scianie i drugi kolor zeby rozjasnilo troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooj euforka moze grudzien bedzie lepszejszy? a czekolada to ladny kolor wiec maluj,maluj na swieta bedzie ladny,odswierzony kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo matko! jeszcze placki ziemniaczane do kompletu !!! pycha ! Euforka zapal na rozluźnienie 🌼i przeciwgrzybiczo ;) zgadzam się z koleżankami że nauczyciel z Pestką na gołe klaty nie miałby bladej szansy ;) ja stawiam herbatkę brzoskwiniową dla tych co jeszcze wpadną {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> i mowię dobranoc już 🖐️ kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aaa przypomnialo mi sie ze on mowi ze byl w Suwalkach hihi a ja sie dre ze mam kulizanke hihih i ze w Bxl mieszka ahhhaha pomarancza -bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hehehe pestka, a co on tam widzial w tych Suwalkach ;-) chyba psy jak dupami szczekaja :p zbieram sie poprawcowac 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×